Hakkımızda,

SARIKAYA TEKNİK SERVİS

Hakkımızda

Firmamız 1991 yılında iş hayatına başlamış olup birçok firmanın yetkili ve özel servis olarak hizmet etmiş olup bu süre zarfında kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi yedek parça satışı, petek temizliği ve diğer beyaz eşyaların bazılarında servislik görevini benimsemiştir.

Firmamızın TSE, MYB, İSO gibi birçok belge ile de güvenilir, kaliteli, hızlı ve garantili olarak hizmet sektöründeki görevini yerine getirmektedir.

Firmamız Ankara ve ilçelerinde demirdöküm, alarko, süsler, ferroli, fellini, baymak, vaillant, buderus, eca gibi birçok markanın kombilerine servis elemanlarını göndererek zor iklim şartlarında gün içerisinde sorunları çözüme ulaştırmaktadır.

ankara kombi tamiri

ankara kombi tamiri

0312 360 99 19 – 0536 872 73 28

Firmamızın telefon numaralarında bize ulaşarak kombi de oluşabilecek ufak arızaları telefonda anlatarak zaman ve maddi durumdan kazanç sağlayarak kombi kullanıcıları sıkıntılarından kurtarıyoruz.

Ayrıca sitemizden paylaşılan birçok yeni haber ile de doğal gaz, çevre, iklim, enerji hakkında da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Firmamız çalışanları yıllarca yetkili markaların düzenlemiş oldukları eğitimler ile öfke kontrolü, tehlikeli durumlarda iş ve sağlığı kontrolü gibi birçok davranış psikolojisinde uzmanlaşmışlardır.

Bizi tercih etmeniz için birçok sebep var;

  • Garantili hizmet sunuyoruz.
  • Can ve mal kaybını önlemek bizim için ilk sıradadır.
  • Eğitimli ve donanımlı teknik ekip
  • Piyasa değerinin altında ucuz ve kaliteli hizmet anlayışı
  • Gün içerisinde servis ve tamir
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy, Ortalama: 5,00)
Loading...