Keçiören Kombi Servisi – 0312 359 9196 – 0312 360 9919

keçiören-kombi-servisi

keçiören-kombi-servisi

Kombiniz sıcak su vermiyorsa, petekleri ısıtmıyorsa, sesli çalışıyor ya da hiç çalışmıyorsa, peteklerinizi temizletmek ve kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız size en yakın kombi servisine ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınız da müşteri temsilcilerimiz bölgenize en yakın olan gezici teknik ekibi sizlere yönlendirecektir.

Gelen servis ekibimiz TSE ve MYK Belgeli uzman teknikerlerdir. Gün içerisinde kombinizde oluşan arızaları ve bakım gereksinimleri hızlı bir şekilde uygulayacaklardır.

Keçiören Kombi Servisi olarak Keçiören semtinin tüm mahallelerine servis hizmeti veriyoruz.

 

19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı,  Bağlum, Güzelyurt, Basınevleri, Çaldıran, Çalseki, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Hasköy, Hisar, İncirli, Kafkas, Kalaba, Kamil Ocak, Kanuni, Karakaya, Karargahtepe, Karşıyaka, Kavacık Subayevleri, Kösrelik, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Sarıbeyler, Şefkat, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe 

Arızalı olan cihazını için servis kaydı oluşturmadan önce can ve mal güvenliği açısından cihazın doğal gaz, elektrik ve su hattının kapalı konumda olduğundan emin olunuz.

Kombi Servisi Keçiören

Gün içerisinde servis hizmeti verdiğimiz markalar ve modeller;

Baymak, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Viessman, Alarko, Protherm, Airfel, Ferroli, Fellini, Süsler, Ariston, Beko, Bosch, Kiturami, As Royal, E.C.A, Termoteknik, Termodinamik, AUER, Beratta, Emko, Sanica, İhlas Nectra, Baykan, OCION, Yetsan, Lambert, Brötje, Kalisto, Dolcevita, BAXI, Luna, İmmergas, Merloni, Doğsan

Firmamız yapılan her işe ve değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti vermektedir. 1 yıl içerisinde yapılan yerlerde ne tür arızalar olursa olsun hiçbir ücret ödemeden tekrardan cihazı çalışır hale gelmesini sağlıyoruz.

Ofis: Karargahtepe Mahallesi KütükçüAlibey Caddesi 23/A Kalaba / Keçiören / Ankara

GSM: 0536 872 73 28

Sabit Hat: 0312 359 91 96 – 0312 360 99 19

keçiören kombi servisi

keçiören kombi servisi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Verilmedi - Hemen Oy Ver)
Loading...