Aktepe Baymak Servisi,

Firmamız Keçiören semtinde hizmet vermekte olup aktepe mahallesine teknik ekiplerini göndermektedir. Firmamızı arayarak kombinizin marka ve modelini, açık adresinizi, arızanızı anlatarak gün içerisinde servis imkanını kullanmak isteyebilirsiniz. Ayrıca firmamız 0312 360 99 19 no’lu hattan sizlere ücretsiz telefonda arıza giderim hizmeti vermektedir.

Aktepe Baymak Servisi – 0312 360 99 19

Firma çağırmadan önce firmanın internet sitesini, sosyal medya hesaplarını ve daha önceden servisi çağıran kombi kullanıcıların yorumlarını okumaları gerekmektedir. Firmanın sahip olduğu belgeleri araştırarak kombilerini sağlam, işin ehli ustalara emanet etmeleri gerekmektedir.

aktepe baymak servisi

Firmamız yaptığı işçiliğe ve değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti vermektedir. Her işten sonra servis fişi vererek yapılan her işlemi yazmaktadır. O yıl içerisinde yapılan yerdeki işçilik de ve değiştirdiği parçada ne sorun olursa olsun ücretsiz şekilde tekrardan onarımı gerçekleştirmektedir.

Aktepe Baymak Kombi Servisi

Elektronik kart değişimi ve tamiri durumunda ise regülatör (voltaj düzenleyici) kullanılması gerekildiği servis ekiplerimiz tarafından kombi kullanıcılarına aktarır ve servis fişine yazmaktadırlar. Düşük ya da yüksek akım bulundukları ildeki elektrik sağlayıcı tarafından yapılan hatadır. Fatura ile elektrik sağlayıcısına gittiklerinde harcanan paranın belirli bir miktarını karşılayabilirler.

Aktepe Baymak

 

aktepe baymak servisi

Firmamız da baymak kombi ve modellerinin her parçası bulunmaktadır. Sıfır ve tamirli olarak 2 çeşit parça vardır. Tamirli olan parçalarda sıfır parçalar gibi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Aynı sıfır parça gibi 1 yıl garanti verilmektedir.

Ekonomik durumunuza göre parça değişimi yapılabilmektedir. Sitemizde kombi yedek parça listemiz bulunmaktadır. Oradan fiyatlara bakarak hangi parçanızın ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.ankara-kombi-servisi-iletişim

Aktepe Baymak Servisi

Firma İsmi: Sarıkaya Teknik Servisi

Yetkili: Ergün SARIKAYA

Adres: Karargahtepe Mahallesi Kütükçü Alibey Caddesi 23/A Keçiören/ANKARA (Meteoroloji Kapısı Karşısı)

Telefon: 0(312) 360 9919

GSM: 0536 872 7328

İnternet Adresi: www.uzmankombiservisi.net

TSE ve MYK Belgeli Uzman Kombi Servisi

Firmamız sürekli olarak sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden kombi kullanıcılarının dolandırılmamaları için paylaşımlarda bulunmaktadır. Bu çantacıları (dolandırıcılar) araştırarak kombinizde sorunlar oluşturmalarını engelleyebilirsiniz. Kombiniz evinizin kalbidir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status