Ankara Kombi Servisi

Ankara Kiturami Servisi

Ankara Kiturami Servisi, olarak Ankara’da bulunan Güney Kore malı olan Kiturami kombilerin onarımı, tamiri, bakımı, elektronik kombi kart tamiri ve yedek parça satışını yapmaktayız.

Ankara Kiturami Servisi

kiturami kombi dış ve iç yapısı

Kiturami kombiler Güney Kore malı olup Türkiye’de kısa bir süre zarfı içerisinde içerisindeki çeşitli ve farklı özellikler ile kombi kullanıcılarını cezbetmektedir. Kombinin içerisinde yandaki fotoğrafta da görüldüğü üzere boyuna doğru bir kazan bulundurmaktadır. Diğer kombiler arasındaki en büyük fark olan bu sistemle kombinin içerisinde her daim sıcak su bulunmaktadır. Örnek verecek olursak sabah uyandığınızda suyu açmanızla beraber sıcak su da hemen gelmektedir. Ayrıca cihazın içerisinde gaz kaçak dedektörü, deprem sensörü gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Deprem bölgelerinde bu cihazların kullanımı da artmaktadır. Kombinin en büyük sorunlarından birisi rüzgarlı havalarda sürekli arızaya düşmesidir. Her kombi gibi kronik hastalığı olan bu sorun kombi kullanıcılarını sürekli olarak tedirgin etmektedir.

Firmamız uzun bir süre bu markaya yetkili servislik yapmıştır. Şuan için kombinin üretimi yoktur. Her teknik servis de bu kombinin onarımını da gerçekleştirememektedir.

Firmamız kiturami kombilerin onarımı yapmaktadır. Kiturami kombilerin her parçası bünyemizde bulunmaktadır. Kiturami kombinin çalışabilmesi için ayrıca oda termostatı gereklidir. Kullanımı kolay olmayan bu oda termostatı kullanıcılar tarafından yanlış kullanılıp hafıza değerlerinde bozulmalara neden olunmaktadır.

Ankara Kiturami Servisi – 0312 360 99 19

Firmamız tarafından onarılan kiturami kombilere (değiştirilen parçalara ve yapılan işçiliğe) 1 yıl garanti verilmektedir. 1 yıl içerisinde onarımı yapılan yerde herhangi bir arıza durumunda hiçbir ücret ödemeden tekrardan cihazın onarımını yapıyoruz.

TSE ve MYK Belgelerimiz ile güvenilir, kaliteli, hızlı, garantili hizmet anlayışımızı siz kombi kullanıcılarına sunuyoruz.

Polatlı Kiturami Servisi – 0312 359 91 96

Sitemiz içerisinde kombi arızaları ve çözümleri, kombi kullanıcılarının dolandırılmaması için gerekli makaleler, kombi kullanımı, petek temizliği, yedek parça fiyatları bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde gezinerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız Ankara’nın Keçiören semtinde bulunmaktadır. Gün içerisinde Ankara’nın her noktasına servis imkanımız bulunmaktadır.

Kiturami kombiler Ankara’nın Batıkent, Dikmen, Yenimahalle, Demetevler, Mamak, Balgat, Cevizlidere, Eryaman, Elvankent, Etimesgut, Sincan, Çankaya, Pursaklar, Karacaören, Etimesgut, Keçiören, Akdere, Abidinpaşa, Polatlı bölgelerinde daha fazla bulunmaktadır. Bu bölgelere de servis hizmeti veriyoruz. Bu hizmetten faydalanmak için 0312 360 99 19 no’lu telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

https://www.uzmankombiservisi.net

https://g.page/kombiyedekparcaankara?share

Ankara Kiturami Kombi Servisi – Polatlı Kiturami Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Youtube Kanalımıza Abone OL! Ücretsiz İçerikleri Kaçırma
error: