Ankara Sanica Servisi, olarak Ankara’da bulunan Sanica kombilerin onarımı, tamiri, bakımı, elektronik kombi kart tamiri ve yedek parça satışını yapmaktayız.

Ankara Sanica Servisi – 0312 360 99 19

ankara sanica servisi

Sanica kombiler İtalyan malı olup kolay kullanımı ve ideal boyutları ile Türkiye belirli bir süre yüksek oranlarda satışı yapılmıştır.  Sanica kombiyi uzun bir süre kullanmak için kullanma kılavuzunda yazan talimatlara uymaya çalışınız. Cihaz da arıza durumunda ise Sanica Yetkili Servisi Ankara (Sarıkaya Teknik) bizden yardım isteyebilirsiniz.

Sanica kombiler EN625 ve EN483 standartlarına göre üretilmiştir. Cihazının sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için;

  • Kombinin yakınına yüksek ısı yayan cihazlar yerleştirmeyiniz,
  • Standart elektrik akımı olan 220V bağlı olması ve sabit olarak gelmesi sağlanmalıdır.
  • Akımın düzensiz geldiği ortamlarda ise voltaj düzenleyici kullanınız.
  • Cihazın üzerine herhangi bir cisim koymayınız ya da bir nesne örtmeyiniz.
  • Çocukların kurcalamasına izin vermeyiniz.
  • Arada sırada kombinin basınç göstergesini takip ederek eğer su da azalma varsa doldurma musluğu vasıtasıyla cihaza su dolumu yapınız. Fazla su doldurma durumunda cihaz fazla suyu dışarı atmak isteyecektir. Bu durumu yaşamamak için fazla su doldurmamaya dikkat ediniz.
  • Su basıncı eğer sık sık düşerse sanica yetkili servisini çağırarak yardım isteyebilirsiniz.
  • Cihazınızı eğer uzun bir süre kullanmayacaksanız “soğuk havalarda donma tehlikesine karşı” önlem almalısınız. Cihazın içerisindeki suyu tahliye ediniz.
  • Cihazın uzun süre kullanımı sonucunda baca, su geçişini sağlayan borularda aşırı derece sıcaklıklar olabilir. Can sağlığı açısından temaslardan kaçınınız.

Ankara Sanica Yetkili Servisi – 0 312 360 99 19

Firmamız 36 yıldır ısıtma sektöründe hizmet vermektedir. Sanica kombinin üretiminden itibaren Ankara ilinde Yetkili Servisliğini yapıyoruz. Sanica kombilerin her parçası bünyemizde mevcuttur. Firmamız tarafından sanica kombilerde onarımı yapılan yere ve değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti verilmektedir.Kombi kullanıcıları eğer 1 yıl içerisinde onarımı yapılan noktada ya da değiştirilen bir parçada sorun ile karşılaşırlarsa hiçbir ücret ödemeden tekrardan kombinin sorunlarını çözüyoruz. Sincan Sanica Servisi – 0312 360 99 19

TSE ve MYK Belgelerimiz ile güvenilir, kaliteli, hızlı, garantili hizmet anlayışımızı siz kombi kullanıcılarına sunuyoruz. Sitemiz içerisinde kombi arızaları, kombi arıza kodları, kombi ve ısıtma üzerine paylaşılmış makaleler, bazı marka kombilerin yedek parça fiyat listesini yayınladık. Bu tarz bilgileri okuyarak piyasada bulunan nitelikli dolandırıcılardan korunmuş olacaksınız. Evinize çağıracağını kombi servisinin ofisi var mı? ustalık belgesi, mesleki yeterlilik belgesi, tse belgesi mevcut mu? araştırmadan hareket etmeyiniz.

Firmamız Ankara’nın Keçiören ilçesindir. Diğer ilçelere de gün içerisinde servis imkanımız bulunmaktadır. Sanica kombiler Ankara’nın Sincan, Eryaman, Elvankent, Etimesgut, Çankaya, Balgat, Dikmen, Cevizlidere, Ümitköy, Batıkent, Yenimahalle, Demevletler, Mamak, Pursaklar, Keçiören, Akdere, Abidinpaşa bölgelerinde daha fazla bulunmaktadır. Bu bölgelere de servis hizmeti veriyoruz. Bu hizmetten faydalanmak için 0312 360 99 19 no’lu telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Sanica Kombi Servisi

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status