Ankara Süsler Servisi, olarak Ankara’da bulunan Süsler kombilerin onarımı, tamiri, bakımı, elektronik kombi kart tamiri ve yedek parça satışını yapmaktayız.

Ankara Süsler Servisi – 0312 360 99 19

 

ankara süsler servisi sincan

Süsler kombiler Türkiye-Eskişehir malı olup kolay kullanımı ile belirli bir dönem Ankara ilinde birçok semtte yüksek miktarlarda satış gerçekleşmiştir. Süsler kombilerin iç yapısı ve parçaların özellikleri bakımından şuan satılan kombilere göre daha kalitelidir. Bunun nedeni ise iç yapısal parçaları metal ve sarı ürünleridir. Süsler kombilere periyodik şekilde bakım yaptırdığınız sürece uzun yıllar sizi üzmeden az gaz tüketimi ile çalışmasını devam ettirecektir. 5 adet modeli bulunmaktadır. Kullanma kılavuzunda yazan ibarelere dikkat ettiğiniz sürece kombiniz de bir problem olmayacaktır.

Tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisi az doğal gaz yakmasıdır. Bunun nedeni ise eşanjör boyutunun küçük ve enjektör sayısının az olmasıdır. Eski model bir süsler cihazınız varsa senelik olarak kombinize atölye bakımına sokarak uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayacaktır.

Ankara Süsler Servisi

Bu kombinin sıcak su sistemi, suyun kaynama derecesinin altında çalışmasına göre dizayn edilmiştir. Sıcak su uygun güçte ısıtma sistemi ile irtibatlandırılmalıdır. Süsler kombilerin emniyet özellikleri;

  • Hava Akış Anahtarı: Hermetik kombilerde bulunan bu özellik, taze hava girişi veya atık gaz çıkışında herhangi bir problem olduğunda sistemi kapatarak emniyete alınır.
  • Alev Sönme Emniyeti: Hermetik ve bacalı kombilerde bulunur. Brülör alevinin herhangi bir nedenden dolayı sönmesi durumunda gazı kapatarak sistemi emniyete alır.
  • Aşırı ısınma Emniyet Termostatı: Su sıcaklığının aşırı artması durumunda gazı otomatik olarak keser ve sistemi emniyete alır.
  • Düşük Basınç Emniyeti: Kombiye yeterli su girişi sağlanmadığında sistemi kapatarak cihazın çok düşük basınçta veya susuz çalışmasını engeller.
  • Emniyet Ventili: Herhangi bir nedenle sistemdeki su basıncı normalden fazla olursa devreye girerek aşırı basınca karşı koruma sağlar.
  • Otomatik Purjör: Sistemde oluşan havayı dışarı atarak kalorifer tesisatının hava yapmasını engeller.
  • Donma Emniyeti: Sistemdeki su sıcaklığının 5 derecenin altına düşmesi durumunda devreye girerek donmayı otomatik olarak engeller. (Kombi yaz konumunda ve açık olmalıdır.)

Ankara Süsler Yetkili Servisi – 0312 360 99 19

Firmamız 36 yıldır Ankara ilinde ve ilçelerinde ısıtma sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Süsler yetkili servisi olarak Süsler kombilerin üretiminden itibaren Ankara ilinde Süsler kombilerin yakımını ve onarımını yapmaktadır. Firmamız tarafından süsler kombilere onarımı yapılan yere ve değiştirilen her parçara kanunen 1 yıl garanti vermektedir. 1 yıl içerisinde yapılan yerde ya da değiştirilen parçalarda ne tarzda sorunlar olursa olsun herhangi bir ücret ödenmeden sorunlu yerlerin onarımı yapılmaktadır. Sincan Süsler Servisi – 0312 360 9919

TSE ve MYK Belgelerimiz ile güvenilir, kaliteli, hızlı, garantili hizmet anlayışımızı siz kombi kullanıcılarına sunuyoruz. Sitemiz içerisinde kombi arızaları, kombi arıza kodları, kombi ve ısıtma üzerine paylaşılmış makaleler, bazı marka kombilerin yedek parça fiyat listesini yayınladık. Bu tarz bilgileri okuyarak piyasada bulunan nitelikli dolandırıcılardan korunmuş olacaksınız. Evinize çağıracağını kombi servisinin ofisi var mı? ustalık belgesi, mesleki yeterlilik belgesi, tse belgesi mevcut mu? araştırmadan hareket etmeyiniz.

Firmamız Ankara’nın Keçiören ilçesindir. Diğer ilçelere de gün içerisinde servis imkanımız bulunmaktadır. Süsler kombiler Ankara’nın Sincan, Eryaman, Elvankent, Etimesgut, Çankaya, Balgat, Dikmen, Cevizlidere, Ümitköy, Batıkent, Yenimahalle, Demevletler, Mamak, Pursaklar, Keçiören, Akdere, Abidinpaşa bölgelerinde daha fazla bulunmaktadır. Bu bölgelere de servis hizmeti veriyoruz. Bu hizmetten faydalanmak için 0312 360 99 19 no’lu telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Süsler Kombi Servisi

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status