Bağlum Baymak Servisi,

Firmamız 36 yıldır Ankara ilinde baymak kombi ve modellerine 1 yıl garantili olarak hizmet vermektedir.

TSE ve MYK Belgeli uzman kadromuz ile gün içerisinde servis imkanı vardır.

Bağlum Baymak Servisi – 0312 360 99 19

bağlum baymak servisi

 

Sitemiz içerisinde baymak kombi ve modellerinin parçalarını ve fiyatlarını listeledik. Ayrıca baymak kombi ve modellerinin arıza kodlarınıda paylaştık. Kombinin ekranında beliren arıza kodunu bağlantıdan inceleyerek karşılık gelen açıklamayı uygulayınız. Eğer uygulamanızın halinde arıza devam ediyorsa servisimizi arayabilirsiniz.

İnternet ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte dolandırıcı insanlar farklı kanallar bulmak için sürekli olarak araştırma içindeler kombi sektörüde bu dolandırıcıların uğrak yeri oldu diyebiliriz.

Dolandırıcılar genellikle, arızalı olmayan parça değişimi, ucuz parçayı yüksek fiyatlara değiştirme (örnek olarak sensör takımını 700 TL’ye yapan kişiler var) bu parçanın değişimini 120 TL’ye yapıyoruz ve 1 yıl da garanti veriyoruz, insanları kombiniz patlar gibi kelimeler kullanarak korkuturlar ve istediği ücretleri vermelerini zorlarlar.

Kombinizi birisine emanet etmeden önce gelecek olan servis elemanının ofisi var mı? vergi ödüyor mu? sitesinde ve sosyal medya hesabından diğer müşterilerin yapmış oldukları yorumları inceleyiniz.

Firma Adresi: Karargahtepe Mahallesi KütükçüAlibey Caddesi 23/A Kalaba/Keçiören/Ankara

Sitemiz içerisinden fiyat listesini inceledikten sonra uygun görürseniz 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayarak servis ve onarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Baymak kombi ve modellerine kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi yedek parça satışı, kombi kart tamiri, petek temizliği hizmeti veriyoruz.

Bağlum Baymak Kombi Tamiri – 0312 360 99 19

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status