Türkiye’nin en köklü firmalarından olan Başkentgaz Ankara’da müşterinin memnuniyeti için sürekli olarak yeni ataklara geçiyor. Ankara’daki 2 milyon aboneye direkt olarak iletişime geçen Başkentgaz çalışanları abonelerini doğru zamanda bilgilendirebilmek için sistemsel veri girdisi yaparak iletişim halinde kalıyor ve bazı aylarda fatura gönderimi yapmıyorlar. Bu hizmet anlayışı ile Ankara’nın yüzde yedisine kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Başkentgaz'dan Veri Güncelleme Atağı

Başkentgaz’dan Veri Güncelleme Atağı

Günümüzün en büyük problemlerinden birisi olan çevre kirliliğinin bilinci ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan rekabete dayalı, ucuz ve çevreye en az zararı veren hizmet anlayışını geliştirmekte kararlı.

Abonelerinin bilgilerini tamamlayarak hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bilgi toplayan başkentgaz bu bilgi esnasında da o ay içerisinde fatura kesimi olmayacağınıda kullanıcılarına aktarıyorlar.

Kombilerde genellikle aynı hatalara denk gelmekteyiz. Kombi kullanıcısı gaz bittiği zaman saatine gaz yükledikten sonra saat bazen kendisini kitleyebiliyor ve kombide sorun olduğunu zannetmektedirler. Kombi kullanıcıları bizi arayarak bu sorunu dile getirdikten sonra biz de onlara kartlarını gaz saatlerine tekrardan takıp kilidini açmalarını dile getiriyoruz. Bu şekilde hem zamandan hem de boş yere harcanan paradan kurtulmuş oluyorlar. Bazen gaz içerisindeki kirleticilerden kaynaklanan arızalarda ise kombi içerisinde bulunan gaz valfinde sorunlar yaşanabilir. Bu parçanın tamiri kesinlikle yapılmaması gerekir. Gaz uçucu ve atomları arasındaki boşluklar çok fazla olduğu için basınca göre hareket etmektedirler. Gaz valfi denilen parçanın tamiri tehlikelidir. Bu yüzden bu tarz bir arıza ile karşı karşıya kalındığı zaman bu parçanın değişimi yapılması gerekir.

Başkentgaz’dan Veri Güncelleme Atağı

Evinizde mutlaka gaz alarmı bulundurun. Eğer bu alarm evinizde bulunmuyorsa en kısa sürede takılması için harekete geçin. Doğalgaz kokusuz ve renksiz bir yapıda olduğu için kolay kolay hissedilmez. Kaçak durumunda fark edilmeyen doğalgaz beyin sisteminde ciddi hasarlara yol açar ve ölümle sonuçlanabilir.

Bir önceki yazımızda Bursagazın doğalgazın kullanımına yönelik yapmış olduğu seminerler hakkında bilgi verdik.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status