Kombi Arıza Kodları

Baymak Kombi Arıza Kodları

Aşağıdaki arıza (hata) koduna karşılık gelen açıklamayı okuyun. Talimatları inceleyerek basit işlemleri uygulayın.
Kombi: doğal gaz, su ve elektrik ile çalışan bir cihaz olduğundan bilgi birikiminiz yoksa kombi üzerinden herhangi bir işlem uygulamayın, parça değiştirmeye çalışmayın.
Kombinizde arızalı olduğunu bildiğiniz kombi yedek parçasını satın almak istiyorsanız baymak kombi yedek parça fiyatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Ankara’da ikametgah ediyorsanız ve baymak kombi servisine ihtiyacınız varsa 0 (312) 360 99 19 arayabilirsiniz.

Baymak Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri

 • 30 LED Işığı Yanıp Sönüyorsa: Başarısız ateşleme arızasıdır. İlk olarak cihaza gel geldiğinden emin olunuz. Gaz vanaları açık konumda ise cihaza reset işlemi uygulayınız. Arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • 40 LED Işığı Yanıp Sönüyorsa: Cihazda aşırı ısınma söz konusu. Aşırı limit termostat devresi açık konumdadır. Buna sebep veren bir arıza vardır. Servis çağırmalısınız.
 • 50 LED Işığı Yanıp Sönüyorsa: Baca termostat devresinin açık konumda ve fan blokajı olduğunu belirten arıza kodudur. Cihazda herhangi bir işlemde bulunmadan servisi çağırmalısınız.
 • 60 LED Işığı Yanıp Sönüyorsa: Cihaza 1,5 bar olacak şekilde su dolumu gerçekleştirip reset işlemi uygulamalısınız.
 • 70 LED Işığı Yanıp Sönüyorsa: Kullanım suyu sıcaklık sensörü (NTC) arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • 80 LED Işığı Yanıp Sönüyorsa: Isıtma devresi sıcaklık sensörü (NTC) arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • A00 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza reset işlemi uygulayın. Arıza devam ederse servis çağırmalısınız.
 • A01 Hata (Arıza) Kodu: Başarısız ateşleme anlamına gelen arıza kodudur. İlk olarak cihazınıza gaz geldiğinizden emin olunuz. Gaz vanalarının açık konumda olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer gaz vanaları açık konumda ise cihazı resetleyiniz.
 • A03 Hata (Arıza) Kodu: Emniyet termostatı arızasıdır. Cihaza ilk olarak reset işlemi uygulayınız. Reset işleminden sonra cihaz aynı arızayı veriyorsa herhangi bir işlem yapmayınız. Emniyet parçaları sizin can güvenliğinizi sağlayan ekipmanlar olduğundan yanlış yapılacak bir işlem sonrasında can ve mal sağlığı açısından tehlikeli olabilir.
 • E01 Hata (Arıza) Kodu: Başarısız ateşleme hatasıdır. Cihaza gaz geldiğinden emin olunuz. Gaz vanalarının açık konumda olup olmadığını kontrol ediniz. Kapalı konumdaysa açınız ve cihazı resetleyiniz. Resetleme işleminden sonra cihazda arıza devam ediyorsa parça değişimi söz konusudur. Bir çok malzemeden dolayı (ateşleme sisteminde görev yapan tüm parçalar) bu arızayı verebilir. Teknik servisin müdahalede bulunması gerekebilir.
 • E02 Hata (Arıza) Kodu: Cihazda aşırı ısınma söz konusu olabilir. Aşırı ısınmaya neden olabilecek bir arıza olabilir. Genel olarak emniyet termostat arızasıdır. Cihazı resetleyiniz. Cihaz resetleme sonrasında arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız. Emniyet termostatı arızası olduğundan kombide herhangi bir işlem de bulunmayınız. Baymak Falke Condence, Duotec kombide bu arıza ile karşılaştıysanız hatalı alev oluşumu demektir. Bir çok parçanın bozulması ile bu arıza ile karşılaşabilirsiniz. Baymak Luna 5 kombi de ise sahte alev uyarısı olarak geçmektedir. Parça değişimi söz konusu olabilir.
 • E03 Hata (Arıza) Kodu: Hava basınç anahtarı (atık gaz termostatı, dış hava sensörü, hava presostatı, baca emniyet termostatı) arızasıdır. İlk olarak kombi ve baca arasındaki bağlantıyı kombi kullanıcısının kontrol etmesi gerekir. Cihaza reset işlemi uygulanmalıdır. Eğer bacanın yerinden çıkma gibi bir durumu söz konusu değilse cihaza dokunmadan servis çağırmalıdır. Kombide bu arıza kodu emniyet parçası ile alakalı bir durum söz konusu olduğu için bilginiz olmayan bir durumsa dokunmamalısınız. Baymak Duotec, Luna5, Falke Condense modellerinde ise bu arıza kodu aşırı ısınma hatasına tekabül etmektedir. Eğer bu modellerden bir cihaza sahipseniz reset işlemi uygulayınız. Reset işleminden sonra cihaz tekrardan arıza kodunu veriyorsa servis çağırmalısınız.
 • E04 Hata (Arıza) Kodu: İyonizasyon arızasıdır. Cihaza reset işlemini uygulayın. Reset işleminden sonra arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E05 Hata (Arıza) Kodu: Çıkış suyu sensör (kalorifer sensörü, kalorifer ntc sensör) arızasıdır. Cihazı resetleyiniz. Reset işleminden sonra arıza devam ediyorsa kalorifer sensörünün değişmesi gerekir. Baymak Falke Condense, Duotec cihazına sahipseniz bu arıza fan geri besleme hatasıdır. Bu arıza kodu reset işlemi ile geçmeyecektir. Servis çağırmalısınız. Baymak Luna 5 kombi de bu arıza dış hava sensörü hatasıdır. Parça değişimi olmadan kombi çalışmayacaktır. Servis çağırmalısınız.
 • E06 Hata (Arıza) Kodu: Kullanım suyu sensör (sıcak su sensörü, sıcak su ntc sensör) arızasıdır. Cihazı resetleyiniz. Reset işleminden sonra kombi devreye girmeyip gene ayrı arızayı gösteriyorsa servis çağırmanız gerekir.
 • E07 Hata (Arıza) Kodu: Baca termostat kablo arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • E08 Hata (Arıza) Kodu: Ateşleme devresi hatasıdır. Ateşleme devre elemanlarında (kablo takımı, anakart) bir arıza söz konusudur. Cihaza reset işlemi uygulayın. Reset işleminden sonra arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E09 Hata (Arıza) Kodu: Valf geri besleme hatasıdır. Gaz ile çalışan bir parçanın arızalanması durumunda bu arıza kodu ile karşılaşırsınız. Parçalar üzerinde herhangi bir işlemde bulunmayın. Herhangi bir gaz kaçağı durumunda can ve mal kaybına neden olabilir. Servis çağırmalısınız.
 • E10 Hata (Arıza) Kodu: Düşük su basıncı arızasıdır. Cihaza 1,5 bar olacak şekilde su dolumu yapmalısınız. Kombinin alt tarafında bulunan küçük su doldurma musluğunu çevirerek kombiye su doldurun. 1,5 bar olduktan sonra geri kapatın. Fazla su doldurmamaya özen gösteriniz. Fazla su dolumunda cihaz fazla dolan suyu 3 bar emniyet ventili açarak fazla suyu dışarı atacaktır. Cihaza reset işlemini uygulayınız. Reset işleminden sonra arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız. Baymak Dolcevita DX modelinde bu arıza kodu aşırı ısınma hatası demektir. Reset işlemi uygulayınız. Reset işleminden sonra arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız. Baymak Novadens Extra, Brötje Novadens modelinde ise bu arıza kodu (yüksek basınç hatası) cihaz içersinde 1,5 bar’dan fazla su olduğunun habercisidir. Fazla suyun boşaltılma işleminden sonra cihaza reset işlemi uygulayınız. Baymak Star kombi modelinde ise bu arıza dış ortam sensör arızasıdır.
 • E12 Hata (Arıza) Kodu: EEPROM (Yazılım) Hatasıdır. Bu arıza durumunda kombi kullanıcısı sadece reset işlemini uygulamalıdır. Eğer reset uygulamasından sonra cihazda aynı arıza devam ediyorsa servis çağrılmalıdır. Baymak ECO 4 modelinde ise akış arızasıdır.
 • E13 Hata (Arıza) Kodu: EEPROM (Yazılım) Hatasıdır. Bu arıza durumunda kombi kullanıcısı sadece reset işlemini uygulamalıdır. Eğer reset uygulamasından sonra cihazda aynı arıza devam ediyorsa servis çağrılmalıdır.
 • E15 Hata (Arıza) Kodu: Sıcaklığı hisseden sensörler arasındaki sıcaklık değişim hatasıdır. Bu arıza kodu ile karşılaşırsanız servis çağırmalısınız.
 • E16 Hata (Arıza) Kodu: Baymak Duotec, Falke Condence modellerinde dönüş sıcaklık sensör kilitlenme hatasıdır. Baymak Novadens Extra, Brötje Novadens modellerinde baca termostatı kapalı konumdadır. Cihazı resetleyiniz. Arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E17 Hata (Arıza) Kodu: Çıkış sıcaklık sensör kilitlenme hatasıdır. Cihazı resetleyin. Arıza devam ediyorsa servis çağırın.
 • E18 Hata (Arıza) Kodu: NTC sensör çatlak test hatasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • E20 Hata (Arıza) Kodu: NTC hatasıdır. Parça değişimi gerekiyor.
 • E21 Hata (Arıza) Kodu: Kombi elektronik kart arızasıdır. Anakartınızın tamir edilmesi ya da sıfır, ikinci el çalışan bir kart ile değiştirilmesi gerekir. Kartınızı tamir ettirmek ya da kart satın almak isterseniz 0 (507) 971 09 00 WhatsApp’tan bize ulaşabilirsiniz.
 • E23 Hata (Arıza) Kodu: Kombi hava basınç arızasıdır. Kombi dış hava sensörünün değiştirilmesi gerekir. Bu işlem için servis çağırmalısınız.
 • E25 Hata (Arıza) Kodu: Aşırı ısınma arızasıdır. Emniyet parçası aşırı ısıdan dolayı kombinin çalışmasını durdurmuştur. Bu arızanın giderilmesi için servis çağırmalısınız. Brötje Energy Digit 240 Fi, Eco 24 Fi modelinde ise bu arıza anakart arızasıdır. Novadens Extra, Brötje Novadens modelinde ise kombi ana eşanjör donma uyarısı veren arıza kodudur. Baymak Energy ve Falke modelinde ise kombi sirkülasyon pompası arızasıdır.
 • E26 Hata (Arıza) Kodu: Aşırı ısınma arızasıdır. Pompa blokaj arızası olabilir. Birden fazla parçada arıza olabilecek bir hata kodudur. Cihazı resetleyiniz. Reset işleminden sonra arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız. Baymak Brötje Novadens modelinde ise bu arıza valf geri besleme hatasıdır. Cihazda herhangi bir işlem yapmadan servis çağırmalısınız.
 • E28 Hata (Arıza) Kodu: Baca sensör hatasıdır. Herhangi bir işlem yapmadan servis çağırmalısınız.
 • E31 Hata (Arıza) Kodu: Harici oda termostatı arızasıdır. Oda termostatını bağlantı kablolarını kontrol ediniz. Eğer kablosuz oda termostatı kullanıyorsanız oda termostatının pillerini kontrol ediniz.
 • E32 Hata (Arıza) Kodu: Dış hava sensörü arızasıdır. Parça değişimi gereklidir. Bu arıza kodu Baymak ECO 4 kombi de veriyorsa sistem içerisinde tıkanıklık ya da kireçlenme söz konusudur. Servis çağırmalısınız.
 • E33 Hata (Arıza) Kodu: Dönüs sıcaklık sensörü arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • E35 Hata (Arıza) Kodu: Yoğuşmalı model kombilerde çıkış sıcaklık sensörü arızasıdır. Servis çağırmalısınız. Düz hermetik kombi modellerinde ise alev oluşamama hatasıdır. Cihaza gaz geldiğinden emin olunuz. Cihaza reset işlemi uygulayın. Arıza devam ediyorsa servis çağırın.
 • E50 Hata (Arıza) Kodu: Sıcak su sensörü (NTC) arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • E59 Hata (Arıza) Kodu: Gaz valfi arızasıdır. Parça değişimi gereklidir. Gaz ile ilgili bir işlem olacağı için kendiniz denemeyin ve servis çağırın.
 • E80 Hata (Arıza) Kodu: Elektronik devre hatasıdır. Kombide parça değişimi söz konusu olabilir. Servis çağırmalısınız.
 • E96 Hata (Arıza) Kodu: Voltajın düzensiz (yüksek ya da düşük) gelmesi sonucu bu arıza ile karşılaşırsınız. Kombi resetleyiniz. Voltaj düzenleyici (kombi regülatörü) ile kullanmanız gerekir.
 • E97 Hata (Arıza) Kodu: Elektrik hattında bir sorun olduğunu gösterir ya da voltajın düzensiz (yüksek ya da düşük) gelmesi sonucu bu arıza ile karşılaşırsınız. Kombi resetleyiniz. Voltaj düzenleyici (kombi regülatörü) ile kullanmanız gerekir.
 • E98 Hata (Arıza) Kodu: Elektronik devre şeması arızasıdır. Kombinizde parça değişimi söz konusu olabilir. Servis çağırmalısınız.
 • E99 Hata (Arıza) Kodu: Elektronik devre şeması arızasıdır. Kombinizde parça değişimi söz konusu olabilir. Servis çağırmalısınız.
 • E110 Hata (Arıza) Kodu: Baca gazi emniyet termostatı arızasıdır. Cihaza herhangi bir müdahalede bulunmadan servis çağırmalısınız.
 • E119 Hata (Arıza) Kodu: Düşük su basıncı uyarısıdır. Cihaza 1,5 bar olacak şekilde su dolumu gerçekleştirin. Fazla su doldurmamaya özen gösterin. Su dolumu işleminden sonra cihaza reset işlemini uygulayın. Arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E125 Hata (Arıza) Kodu: Cihaz içerisinde hava olabilir. Peteklerden tesisat içerisindeki havayı atmalısınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra cihaza reset atınız. Arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E128 Hata (Arıza) Kodu: İyon arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • E129 Hata (Arıza) Kodu: Baca fan hız problemidir. Servis çağırmalısınız.
 • E130 Hata (Arıza) Kodu: Baca sensörünün aşırı ısınması durumunda bu arıza ile karşılaşırsınız. Bu arıza kodu ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan servis çağırmalısınız.
 • E132 Hata (Arıza) Kodu: Termostat arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • E133 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza gaz girişinin olmadığı belirten arıza kodudur. Gaz vanalarının açık konumda olup olmadığını kontrol ediniz. Cihazı resetleyin. Resetleme işleminden sonra arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E151 Hata (Arıza) Kodu: Elektronik devre arızasıdır. Herhangi bir işlemde bulunmayın. Servis çağırmalısınız.
 • E153 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza reset işlemini uygulayınız.
 • E154 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza reset işlemini uygulayınız. E153 kodu ekrana gelmiyorsa arıza söz konusudur. Servis çağırmalısınız.
 • E156 Hata (Arıza) Kodu: Düzensiz voltaj arızasıdır. Kombiye voltaj düzenleyici (kombi regülatörü) bağlamalısınız.
 • E160 Hata (Arıza) Kodu: Fan motoru arızasıdır. Parça değişimi söz konusudur.
 • E164 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza reset işlemi uygulayınız. Arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E193 Hata (Arıza) Kodu: Sistem içerisinde fazla hava söz konusudur. Peteklerden hava alma işlemini uygulayın. Cihaza reset atınız. Arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E1 Hata (Arıza) Kodu: Başarısız ateşleme hatasıdır. Cihaz da alev olmadığını (iyon sorunu) gösterir. İlk olarak cihaza gazın geldiğinden emin olunuz. Tüm gaz vanaları açık konumda ise cihazı resetleyiniz. Arıza devam ediyorsa servis çağırın.
 • E3 Hata (Arıza) Kodu: Kalorifer NTC arızasıdır. Parça değişimi söz konusudur. Servis çağırmalısınız.
 • E4 Hata (Arıza) Kodu: Kullanım suyu NTC arızasıdır. Parça değişimi söz konusudur. Servis çağırmalısınız.
 • E5 Hata (Arıza) Kodu: Kombi fan motorundan sinyalin sağlanmadığını belirten arıza kodudur. Servis çağırmalısınız.
 • E6 Hata (Arıza) Kodu: Kombi de aşırı sıcaklık söz konusudur. Herhangi bir işlemde bulunmadan servis çağırmalısınız.
 • E8 Hata (Arıza) Kodu: Kombi de su basıncının yetersiz olduğu belirten arıza kodudur. Cihaza 1,5 olacak şekilde su dolumu gerçekleştirilmesi gerekir. Cihaza fazla su doldurmamaya özen gösteriniz. Cihazı resetleyiniz. Resetleme sonrasında cihazdaki arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • E9 Hata (Arıza) Kodu: Aşırı limit termostat arızasıdır. Kombi güvenlik için kendini emniyete almıştır. Herhangi bir müdahalede bulunmadan servis çağırmalısınız.
 • 10E Hata (Arıza) Kodu: Dış ortam sıcaklık sensörü arızasıdır. Parça değişmesi gerekebilir. Servis çağırın.
 • 20E Hata (Arıza) Kodu: Merkezi ısıtma devresi NTC sensör arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • 28E Hata (Arıza) Kodu: Atık gaz baca sensör arızasıdır. Parça değişimi söz konusudur. Servis çağırmalısınız.
 • 50E Hata (Arıza) Kodu: Sıcak su sensörü (NTC) arızasıdır.
 • 60E Hata (Arıza) Kodu: Oda termostatı arızasıdır. Oda termostatı kablolarını kontrol ediniz. Eğer kablosuz oda termostatı kullanıyorsanız oda termostatının pillerini kontrol ediniz.
 • 62E Hata (Arıza) Kodu: Elektronik kart yazılım versiyonu hatasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • 88E Hata (Arıza) Kodu: Elektronik kart ile AVS77 kontrol ünitesi arasında haberleşme hatasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • 95E Hata (Arıza) Kodu: AVS77 kontrol ünitesi saati arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • 110E Hata (Arıza) Kodu: Emniyet termostat arızasıdır. Cihaza reset işlemini uygulayın. Reset işleminden sonra cihaz aynı arızayı gösteriyor servis çağırmalısınız.
 • 119E Hata (Arıza) Kodu: Hidrolik basınç arızasıdır. Cihaza 1,5 bar olacak şekilde su dolumu gerçekleştirip cihaza reset işlemini uygulayınız. Arıza devam ediyorsa servis çağırın.
 • 125E Hata (Arıza) Kodu: Sistem içerisindeki fazla havadan kaynaklı bir arızadır. Cihaz içerisindeki fazla havayı peteklerden alarak cihazı resetleyin. Resetleme işleminden sonra arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • 127E Hata (Arıza) Kodu: Geçici bir arıza kodudur. Kendiliğinden kaybolacaktır.
 • 130E Hata (Arıza) Kodu: Baca sıcaklık sensörü arızasıdır. Cihaza reset işlemini uygulayınız. Arıza devam ederse servis çağırmalısınız.
 • 131E Hata (Arıza) Kodu: Cihaza reset işlemini uygulayınız. Arıza devam ederse servis çağırmalısınız.
 • 133E Hata (Arıza) Kodu: Gaz yetersiz uyarısıdır. Cihaza gazın geldiğinden emin olunuz. Gaz vanaları kapalı konumdaysa açık konumuna getiriniz. Reset işleminden sonra cihaz aynı arıza kodunu ekranda gösteriyorsa servis çağırmalısınız.
 • 151E Hata (Arıza) Kodu: Kombi kontrol kart arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • 155E Hata (Arıza) Kodu: Cihaza reset atınız.
 • 156E Hata (Arıza) Kodu: Voltaj sorunudur. Kombiye sabit voltajın gelmesi için voltaj düzenleyici (kombi regülatörü) bağlamalısınız.
 • 157E Hata (Arıza) Kodu: Fan arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • 193E Hata (Arıza) Kodu: Geçici bir arızadır. Kombi reset işlemini otomatik olarak yapacaktır. Eğer arıza kodu ekranda gözükmeye devam ederse reset işlemini uygulayın.
 • F01 Hata (Arıza) Kodu: Atık gaz sorunudur. Servis çağırmalısınız.
 • F02 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza gazın gelmediğini gösteren arıza kodudur. Gaz vanalarının açık konumda olup olmadığını kontrol ediniz. Reset işlemini uygulayın. Arıza devam ederse servis çağırmalısınız.
 • F04 Hata (Arıza) Kodu: Elektronik kontrol devre arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • F05 Hata (Arıza) Kodu: Elektronik kontrol devre arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • F06 Hata (Arıza) Kodu: Aşırı ısınma hatasıdır. Reset işlemi uygulayın. Arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • F07 Hata (Arıza) Kodu: Sıcak su NTC arızasıdır. Parça değişimi söz konusudur. Servis çağırmalısınız.
 • F08 Hata (Arıza) Kodu: Kalorifer sisteminde aşırı ısınmanın olduğunu belirten arıza kodudur.
 • F09 Hata (Arıza) Kodu: Sıcak su sisteminde aşırı ısınmanın olduğunu belirten arıza kodudur.
 • F10 Hata (Arıza) Kodu: Kalorifer ısınmama hatasıdır. Reset işleminden sonra arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.
 • F11 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza reset işlemi uygulayın. Arıza devam ederse servis çağırın.
 • F13 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza gelen elektriği kapatıp tekrardan açınız. Arıza devam ediyorsa servis çağırın.
 • F23 Hata (Arıza) Kodu: Atık gazın dışarı atılmasında etken olan parçalarda arıza olduğunu belirten arıza kodudur. Servis çağırmalısınız.
 • F34 Hata (Arıza) Kodu: Cihaza elektrik düşük voltaj (düşük besleme gerilimi) olarak gelmektedir. Voltaj düzenleyici kullanmalısınız.
 • F37 Hata (Arıza) Kodu: Bu arıza kodu kombide su basıncının 1,5 değerinden az olduğunun belirtisidir. Cihaza 1,5 bar olacak şekilde su dolumunu gerçekleştirip reset işlemini uygulamalısınız.
 • F39 Hata (Arıza) Kodu: Dış hava sensörü arızasıdır. Parça değişimi gerekiyor.
 • F40 Hata (Arıza) Kodu: Sistem içerisindeki su basıncı yüksek bar değerindedir. Yüksek olan bu su basıncını 1,5 bar olacak şekilde boşaltınız. Ardından reset işlemi uygulayınız.
 • F41 Hata (Arıza) Kodu: Otomatik doldurmanın devrede olduğunu belirten arıza kodudur.
 • F42 Hata (Arıza) Kodu: Otomatik doldurma işleminin tamamlanamadığını belirten arıza kodudur.
 • F43 Hata (Arıza) Kodu: Otomatik doldurma işlemin sonrası düşük su basıncı arızasıdır.
 • F47 Hata (Arıza) Kodu: Su basınç anahtarı bağlı değil.
 • F50 Hata (Arıza) Kodu: Sıcak su boyle sensör arızasıdır. Servis çağırmalısınız.
 • F51 Hata (Arıza) Kodu: PT1000 sensör arızası. Servis çağırmalısınız.
 • F52 Hata (Arıza) Kodu: Kullanım suyu sensör arızasıdır. Parça değişimi gereklidir. Servis çağırmalısınız.
 • F53 Hata (Arıza) Kodu: Termal sigortanın kapalı konumda olduğunu belirten arıza kodudur. Servis çağırmalısınız.
 • F81 Hata (Arıza) Kodu: Sensör test arızasıdır.

Etiketler: Baymak kombi arıza resetleme, baymak kombi arızaları nelerdir, baymak kombi error hatası, baymak kombi arıza kodları ve çözümleri, baymak kombi arıza kodları E01, baymak kombi arıza kodları e01, baymak kombi arıza kodları e10, baymak kombi A00 hatası, dolcevita dx 23 fi kombi resetleme, baymak arıza kodları f37, baymak kombi e153 hatası, baymak 119 e hatası,baymak kombi işaretleri ve anlamları, baymak kombi arıza kodları 88, yoğuşmalı kombi arızaları, baymak kombi e hatası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Youtube Kanalımıza Abone OL! Ücretsiz İçerikleri Kaçırma
error: