Demirdöküm Aden Kombi Arıza Kodları ve kodların çözümü için problemin nedenini aşağıda listeledik. Arıza kodlarına karşılık gelen sorunları eğer söylenilen şekilde uyguladığınızda çözüme ulaşamadıysanız iletişim sayfasındaki iletişim bilgilerimizden ulaşarak servis talep edebilirsiniz.

Demirdöküm Aden Kombi Arıza Kodları

Ankara Demirdöküm Servisi – 0312 360 99 19

demirdöküm aden kombi arıza kodları

F0 Arıza Kodu: Cihaz içerisin su olmadığı zaman ekranda beliren koddur. Cihaza 1,5 bar olacak şekilde su dolumu yapınız. Ardından cihazı resetleyiniz. Arızanız devam ediyorsa servis çağırmalısınız.

F1 Arıza Kodu: Aşırı ısı termostat arızasıdır. Bu parçanın değişmesi gerekir. Cihazın onarımı için servis çağırmalısınız.

F2 Arıza Kodu: Sıcak suyun verimli akmasında rolü olan NTC sensör arızasıdır. Bu parça değişmediği sürece istenilen ısı da sıcak su alamazsınız. Parçanın değişimi ya da tedarik edilmesi için demirdöküm kombi servisini çağırmalısınız.

F4 Arıza Kodu: Cihazın alev almaması sonrasında bu arıza kodu ekranda belirir. Birçok parçadan dolayı cihaz bu arıza kodunu gösterir. Onarım için ankara demirdöküm servisini çağırmalısınız.

F5 / F6 Arıza Kodu: Cihaz içerisinde hava akımının gerçekleşmediği arızadır. Arızanın giderilmesi için servis çağırmalısınız.

OC Arıza Kodu: Bu arıza kodunu gördükten sonra cihaza reset atınız. Eğer arızanız devam ediyorsa servis çağırınız.

CC Arıza Kodu: Demirdöküm kombi servisini çağırmalısınız.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status