Demirdöküm Atron Kombi Arıza Kodları ve kodların çözümü için problemin nedenini aşağıda listeledik. Arıza kodlarına karşılık gelen sorunları eğer söylenilen şekilde uyguladığınızda çözüme ulaşamadıysanız iletişim sayfasındaki iletişim bilgilerimizden ulaşarak servis talep edebilirsiniz.

Demirdöküm Atron Kombi Arıza Kodları

Ankara Demirdöküm Servisi – 0312 360 99 19

demirdöküm atron kombi arıza kodları

F1 Arıza Kodu: Kombide aşırı ısınma olduğu söyleyen arıza kodudur. Parça değişimi olmadan kombi sürekli bu arıza kodunu gösterecektir. Parça değişimi ve garantili işlem için keçiören demirdöküm servisini çağırınız.

F2 Arıza Kodu: Sıcak suyun verimli akmasında rolü olan NTC sensör arızasıdır. Bu parça değişmediği sürece istenilen ısı da sıcak su alamazsınız. Parçanın değişimi ya da tedarik edilmesi için demirdöküm kombi servisini çağırmalısınız.

F3 Arıza Kodu: Kalorifer sıcaklığının verimli olmasında rolü olan NTC sensör arızasıdır. Bu parça değişmediği sürece istenilen ısı da petek sıcaklığı alamazsınız. Parçanın değişimi ya da tedarik edilmesi için demirdöküm kombi servisini çağırmalısınız.

F4 Arıza Kodu: Cihazın alev almaması sonrasında bu arıza kodu ekranda belirir. Birçok parçadan dolayı cihaz bu arıza kodunu gösterir. Onarım için ankara demirdöküm servisini çağırmalısınız.

F5 Arıza Kodu: Cihaz içerisinde hava akımının gerçekleşmediği arızadır. Arızanın giderilmesi için servis çağırmalısınız.

F6 Arıza Kodu: Kalorifer sunun geri dönüşündeki sıcaklığın algılanamadığı arıza kodudur. Arızanın giderilmesi için servis çağırmalısınız.

F7 Arıza Kodu: Cihazın çalışması için gereken gazın salınmadığı için ateşleme yapamayan cihaz ekranda bu arıza kodunu gösterir. Arızanın giderimi için servis çağırınız.

F8 Arıza Kodu: Aşırı ısınma problemidir. Servis çağırmalısınız.

F9 Arıza Kodu: Hava Prosestatının değişmesi gerekiyor.

F10 Arıza Kodu: Cihaza 1,5 bar olacak şekilde su dolumunun yapılması gerekiyor.

F11 Arıza Kodu: Cihaz içerisinde su akışının sağlanmadığını gösteren arıza kodudur.

F12 Arıza Kodu: Cihaza gelen elektriğin düzensiz olduğunu gösteren arıza kodudur. Voltaj düzenleyici kullanınız.

F13 Arıza Kodu: Sıcaklık farkından dolayı oluşan arıza kodudur. Servis çağırınız.

OC Arıza Kodu: Bu arıza kodunu gördükten sonra cihaza reset atınız. Eğer arızanız devam ediyorsa servis çağırınız.

CC Arıza Kodu: Demirdöküm kombi servisini çağırmalısınız.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status