Demirdöküm İsofast Kombi Arıza Kodları ve kodların çözümü için problemin nedenini aşağıda listeledik. Arıza kodlarına karşılık gelen sorunları eğer söylenilen şekilde uyguladığınızda çözüme ulaşamadıysanız iletişim sayfasındaki iletişim bilgilerimizden ulaşarak servis talep edebilirsiniz.

Demirdöküm İsofast Kombi Arıza Kodları

Ankara Demirdöküm Servisi – 0312 360 99 19

demirdöküm isofast kombi arıza kodları

İsofast F01 Arıza Kodu: İyonizasyon hatasıdır. Bu arıza kodunun ekranda belirmesi ile kombi ateşleme yapmayacaktır. Sorunun çözümü için ankara demirdöküm servisini çağırmalısınız.

İsofast F02 Arıza Kodu: Cihaz içerisinde hava akışı sağlanamadığı zaman bu arıza kodu oluşur. Arızanın giderimi için parça değiştirilmesi gerekir. Servis çağırmalısınız.

İsofast F03 Arıza Kodu: Cihaz uzun bir süre bu arıza kodunu veriyorsa hava akış problemi bulunmaktadır. Servis çağırmalısınız.

İsofast F04 Arıza Kodu: İyonizasyon hatasıdır. Bu arıza kodunun ekranda belirmesi ile kombi ateşleme yapmayacaktır. Sorunun çözümü için ankara demirdöküm servisini çağırmalısınız.

İsofast F05 Arıza Kodu: Aşırı ısınmadan kaynaklı olan arızadır. Arızanın giderimi için parça değiştirilmelidir.

İsofast F06 Arıza Kodu: Kalorifer ısı hassasiyet problemidir. Arızanın giderilmesi için servis çağırmalısınız.

İsofast F07 Arıza Kodu: Sıcak su ısı hassasiyet problemidir. Arızanın giderilmesi için servis çağırmalısınız.

İsofast F08 Arıza Kodu: Kalorifer sensör arızasıdır. Ama hangi sensörün arızalı olduğunun tespiti için servis çağırmalısınız.

İsofast F09 Arıza Kodu: Sıcak su sensörü arızalıdır. Parça değiştirilmelidir.

İsofast F10 Arıza Kodu: Kalorifer geri dönüş sensör arızasıdır.

Demirdöküm İsofast Kombi Arıza Kodları, Kombi Arıza Kodları İsofast

İsofast F11 Arıza Kodu: Kombinin elektronik kartında problem bulunmaktadır. Servis çağırmalısınız.

İsofast F12 Arıza Kodu: Kombinin ekran kartında problem bulunmaktadır. Servis çağırmalısınız.

İsofast F13 Arıza Kodu: Kombinin elektronik ana kartında problem vardır. Tamiri ya da değiştirilmesi gereklidir.

İsofast F14 Arıza Kodu: Kombinin kalorifer hattındaki sıcak suyun ısısının 95 dereceden fazla olmasından  kaynaklanan arıza kodudur. Müdahele edilmeden servis çağırmalısınız.

İsofast F15 Arıza Kodu: Kombinin 3 yollu vana step motorunda problem vardır. Onarım için servis çağırmalısınız.

İsofast F16 Arıza Kodu: Alev brülörü sönmesine rağmen halen cihaz ateşlemeye devam ettiğini gösteren arıza kodudur. Servis çağırmalısınız.

İsofast F17 Arıza Kodu: Kombiye gelen voltajın düzensiz olmasından kaynaklanan arıza kodudur. Arızanın giderilmesi için voltaj düzenleyici kullanılması gerekir. Eğer sorun devam ediyorsa servis çağırmalısınız.

İsofast F18 Arıza Kodu: Kombinin ekran kartında problem vardır. Eğer yakın bir zamanda ekran kartı değiştiryse ayarları yapılmamış demektir. Cihazın onarımı için servis çağırmalısınız.

İsofast F19 Arıza Kodu: Kombinin kalorifer sensörünü hissetmediği arıza kodudur. Bu arıza ile petekler ya hiç ısınmaz ya da çok az ısınır. Servis çağırmalısınız.

İsofast F20 Arıza Kodu: Kombinin ekran kartı ve elektronik kartının uyumlu olmadığı durumlarda bu arıza kodu ekranda çıkar. Arızanın giderilmesi için servis çağırmalısınız.

İsofast F21 Arıza Kodu: Kombinin tesisata gönderdiği suyun dolaşımı olmadığı zaman bu arıza kodu ortaya çıkar. Servis çağırmalısınız.

İsofast F23 Arıza Kodu: Cihaza reset atınız. Arıza devam ediyorsa servis çağırmalısınız.

Kombiniz Evinizin Kalbidir. İşin Ehli Olmayan Kişilere Kombinizi Emanet Etmeyiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status