Demirdöküm Milenyum Plus Kombi Arıza Kodları ve kodların çözümü için problemin nedenini aşağıda listeledik. Arıza kodlarına karşılık gelen sorunları eğer söylenilen şekilde uyguladığınızda çözüme ulaşamadıysanız iletişim sayfasındaki iletişim bilgilerimizden ulaşarak servis talep edebilirsiniz.

Demirdöküm Milenyum Plus Kombi Arıza Kodları

Ankara Demirdöküm Servisi – 0312 360 99 19

demirdöküm milenyum plus kombi arıza kodları

Milenyum F1 Arıza Kodu: Cihazın ateşlemeyi başaramadığını gösteren arıza kodudur. İyonizasyonda  problem var demektir. Kombinin bu şekilde çalışması mümkün değildir. Servis çağırmalısınız.

Milenyum F2 Arıza Kodu: Cihazın hava akışını sağlayamadığı durumdur. Cihaz kendini otomatik olarak resetleyecektir. Resetleme sonrasında gene aynı durum yaşanıyorsa hava prosestatında problem vardır. Cihazın onarımı için ankara demirdöküm servisini çağırmalısınız.

Milenyum F3 Arıza Kodu: Cihazın hava akışını sağlayamadığı durumdur. Hava prosestatında problem vardır. Cihazın onarımı için ankara demirdöküm servisini çağırmalısınız.

Milenyum F4 Arıza Kodu: Cihazın ateşlemeyi başaramadığını gösteren arıza kodudur. İyonizasyonda  problem var demektir. Kombinin bu şekilde çalışması mümkün değildir. Servis çağırmalısınız.

Milenyum F5 Arıza Kodu: Kombide aşırı ısınma hatasıdır. Arızanın giderimi için parça değiştirilmelidir.

Milenyum F6 Arıza Kodu: Sıcak su sensörü değiştirilmelidir. Servis çağırınız.

Milenyum F9 Arıza Kodu: Kalorifer sensör arızasıdır. Ama hangi sensörün arızalı olduğunun tespiti için servis çağırmalısınız.

Milenyum F11 Arıza Kodu: Kombinin elektronik kartında problem bulunmaktadır. Servis çağırmalısınız.

Milenyum F12 Arıza Kodu: Kombinin ekran kartında problem bulunmaktadır. Servis çağırmalısınız.

Milenyum F13 Arıza Kodu: Kombinin elektronik kartında problem bulunmaktadır. Servis çağırmalısınız.

Milenyum F14 Arıza Kodu: Kombinin kalorifer hattındaki sıcak suyun ısısının 95 dereceden fazla olmasından  kaynaklanan arıza kodudur. Müdahele edilmeden servis çağırmalısınız.

Milenyum F15 Arıza Kodu: Kombinin 3 yollu vana step motorunda problem vardır. Onarım için servis çağırmalısınız.

Milenyum F16 Arıza Kodu: Kombi kapalı bile olsa cihazın çalışma durumudur. Servis çağırmalısınız.

Milenyum F17 Arıza Kodu: Kombiye gelen voltajın düzensiz olmasından kaynaklanan arıza kodudur. Arızanın giderilmesi için voltaj düzenleyici kullanılması gerekir. Eğer sorun devam ediyorsa servis çağırmalısınız.

Milenyum F19 Arıza Kodu: NTC sensör arızasıdır. Değiştirilmesi gerekir.

Milenyum F20 Arıza Kodu: Kombinin ekran kartı ve elektronik kartının uyumlu olmadığı durumlarda bu arıza kodu ekranda çıkar. Arızanın giderilmesi için servis çağırmalısınız.

Milenyum F21 Arıza Kodu: Kombinin içerisinde çalışacak kadar suyun olmadığını söyleyen arıza kodudur. 1,5 bar olacak şekilde su doldurunuz ve reset atınız. Arızanız devam ediyorsa servis çağırınız.

Milenyum F22 Arıza Kodu: Kombinin içerisinde 1,5 bardan fazla su olduğunu söyleyen arıza kodudur. Fazla suyu boşaltıp cihaza reset atınız. Arızanız devam ediyorsa servis çağırınız.

Kombiniz Evinizin Kalbidir. İşin Ehli Olmayan Kişilere Kombinizi Emanet Etmeyiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status