Türkiye’de doğalgaz kullanımının %99’luk kısmının dışarıdan sağlanması nedeniyle dışa bağlılığın azaltılması yönünde bir çok firma ve kuruluş bu oranın azaltılması için projeler, yenilikler ve çalışmalar başlatmaktadırlar. Yenilenmiş binaların ısıtma ve havalandırma sistemleri geliştirilerek enerji tüketiminde % 40 lara varan bir azalma gözlenmiştir. Bu çalışmalar ile harcanan masraflar zamanla amorti ile yapılan çalışmalarda harcanan miktarlar kendisini çıkartmaktadır. Enerji tüketiminde en büyük payın binalara sahip olduğunu düşünürsek yeni yapılan çalışmaların mühendislik hesaplamalarının dikkatli bir şekilde yapılması ile dışa bağımlılığın azaltılması ve az miktarda gaz kullanımı ile yüksek performanslara çıkabilir.

Evlerinizde ayrıyetten oda sensörü kullanımı ile kayıpları en aza indirebilirsiniz. Isı yalıtımı yapılan bir ortamda içerideki ısınının korunumu ile kombinin çalışma oranı düşürülerek içerdeki ısınmış havayı en iyi şekilde kullanılması gerekir. Bakımı eksiksiz ve sorunsuz olan bir cihaz ile yalıtımı yapılmış bir ortamın kullanacağı gaz miktarında yüksek bir düşüş gözlemlenmiştir. Dış pazarın ve dövizin etkisiyle Türkiyede’ki bir çok ailenin sorunu olan doğalgaz ile ancak bu tarz yenilikler ve projeler ile baş edilebilir. Sizde bu tarz sorunlardan şikayetçi iseniz ya da kombinize bakım yaptırmak, sesli çalışan kombinizin sesini azaltmak, ateşleme yapmayan, su damlatacan cihazlarınızdaki sorunlardan kurtulmak istiyorsanız ankara kombi servisinden yardım isteyebilirsiniz. Bakımsız kombide görülen bu tür rahatsızlıklar ileride daha büyük miktarda sorunlara neden olmaması için kombinize düzenli olarak belgeli ve işinde uzman teknik ekiplere bakımlarını yaptırmalısınız.

Firmamız yapılan her işten sonra servis fişi ve fatura vererek kombileri güvence altına almaktadır. 1 yıllık bu güvence ile kombinizde yapılan işlemlerde doğacak herhangi bir hatada garantimiz altındadır. Bu gibi durumlarda kombinizde tekrardan işlemler sağlanarak hiç bir ücret talep etmeden tekrardan kombi kullanıcılarına sorunsuz bir şekilde teslimi yapılacaktır.

Sitemizden kombi bakımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pursaklarda oturup alarko kombiye sahip iseniz ankara kombi servisine ulaşmak için iletişim sayfasından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status