Bursagaz il il gezerek sosyal sorumluluk semineri altında Türkiye’nin geleceklerine yani genç nesile doğalgazın nasıl bir yapıya sahip olduğunu, nasıl kullanılması gerektiğini, tehlikeli durumlarda gösterilmesi gereken tepkileri dile getiriyorlar. Türkiye’nin yatırım firmalarından olan Bursagazın doğalgazın kullanımı ve güvenliği hakkında halkı bilgilendiriyor. Ağaç yaş iken eğilir bakış açısı ile ilk ve orta öğretimde öğrenim gören gençlere seminerleri devam ettiriyor.

Bursagaz son eğitim dönemindeki yaklaşık 3.000 öğrenciye seslerini duyurdu. Bilgilendirme sunumları yaparak. Bazı soruların aydınlatılmasını sağladılar. Doğalgaz nedir? Doğalgaz ne tür bir maddedir, özellikleri nelerdir ve hangi durumlarda ne gibi üstünlükleri bulunur gibi soruların cevaplarını genç arkadaşlara seslerini duyurdular. Doğalgaz nerelerde kullanılır. Kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Toplamda 27 okul gezen Bursagaz yetkilileri 3000 öğrenciye seslerini duyurarak doğalgazın bilgili ve güvenilir bir şekilde kullanımı için her bireye materyal dağıttı. Bu seminerler Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün de katkısı ile her yıl düzenli olarak tekrarlanacak.

Yüzde 99 olarak dışarıdan ithal ettiğimiz bu madde hakkında genç bireylere daha detaylı olarak bilgi sunumu yapılması için çalışmalarının devamını diliyoruz. Can ve mal kaybının en aza inmesi için doğalgaz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak gerekir. İlerleyen yazılarımızda sizlere doğalgaz hakkında uzun ve detaylı bir makale yazacağız.

ankara kombi servisi olarak amacımız gelişen teknoloji ile birlikte her evdeki kombinin çevreye en az zarar vermesini sağlayarak harcanan gazın ve suyun en verimli şekilde kombi kullanıcısına verim sağlamasına yardımcı olmaktır. Kombi bakımının ve kombi kullanımının bu etkenler üzerindeki etkisi tartışılmaz. Bizler sizlere bu tarz bilgileri sitemiz ve iletişim adreslerimizden sürekli olarak bilgilendireceğiz. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda kombinizde problemle karşı karşıya kalırsanız ankara kombi servisi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda akıllı kombi ve mobil telefonunuzdan uygulama ile evinizdeki ısıyı nasıl kontrol edebileceğinizden bahsettik.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status