Hakkımızda

SARIKAYA TEKNİK SERVİS

Firmamız 1981 yılında ticari hayatına başlamış olup birçok markanın da yetkili olarak servisliğini yapmaktadır.

Bu süre zarfında her marka kombi ve modele Ankara ilinin her bölgesine kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi yedek parça satışı, petek temizliği hizmet vermektedir.

ANKARA KOMBİ SERVİSİ – 0312 360 99 19

Firmamızın TSE, MYB, İSO gibi birçok belge ile de güvenilir, kaliteli, hızlı ve garantili olarak hizmet sektöründeki görevini yerine getirmektedir.

Firmamız Ankara ili ve ilçelerinde demirdöküm, alarko, süsler, ferroli, fellini, baymak, vaillant, buderus, eca, ariston, airfel, protherm, kiturami, süsler gibi birçok markanın kombilerine servis elemanlarını göndererek zor iklim şartlarında gün içerisinde sorunları çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamızın telefon numaralarında bize ulaşarak kombi de oluşabilecek ufak arızaları telefonda anlatarak zaman ve maddi durumdan kazanç sağlayarak kombi kullanıcıları sıkıntılarından kurtarıyoruz.

Ayrıca sitemizden paylaşılan birçok yeni haber ile de doğal gaz, çevre, iklim, enerji hakkında da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Firmamız çalışanları yıllarca yetkili markaların düzenlemiş oldukları eğitimler ile öfke kontrolü, tehlikeli durumlarda iş ve sağlığı kontrolü gibi birçok davranış psikolojisinde uzmanlaşmışlardır.

Bizi tercih etmeniz için birçok sebep var;

  • Garantili hizmet sunuyoruz.
  • Can ve mal kaybını önlemek bizim için ilk sıradadır.
  • Eğitimli ve donanımlı teknik ekip
  • Piyasa değerinin altında ucuz ve kaliteli hizmet anlayışı
  • Gün içerisinde servis ve tamir

hesap bilgilerimiz

Hesap Sahibinin Adı Soyadı: Eray Sarıkaya

Banka Adı: Türkiye İş Bankası

Şube Adı: Sanatoryum Şubesi

Şube Kodu: 4287

İBAN: TR14 0006 4000 0014 2870 5220 65

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.