Kayserigazdan Yılın Yatırımı

Geçen yıl içerisinde yaklaşık 650 km çapında bir hat döşüyerek kayserigaz rekor bir alt yapı çalışmasında bulundu. Şebekelerinin hat uzunluğu yaklaşık olarak 3,367 km’ye ulaşan kayserigaz bu çalışmayı 13 yılllık çalışmaları sonucunda ulaşmıştır. Bu alt yapının gelişmesi ile birlikte doğalgaz kullanımı ve aboneliğinde de büyük bir artış gözlemlendi. 2017 yılına girmeden toplamda dört yüz elli üç bin bağımsız birim sayısına ulaşan kayserigaz müşteri memnuniyetinide ön planda tuttu. Bir önceki seneye görede büyük bir oranda artış gösteren m3 sayısı beş yüz seksen dört bine ulaştı.

Kayserigazdan Yılın Yatırımı

Hasan Yasir Bora (Kayserigaz Genel Müdürü) mümkün olduğunca yoğun bir tempo ile kayserinin her noktasında çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek 2017 gelmeden önce çarpık hatların yani Develi ve Bünyan ilçelerindeki alt yapılarınında hızlı bir şekilde yürüttüklerini belirtti. 5 yıllık yatırım planlarını da açıklayan Bora güvenilir, hızlı, konforlu bir şekilde tüm doğalgaz kullanıcılarına ulaştırılmasını titizlikle tüm projeyi takip ettiğini belirtti.

Keçiören alarko servisi olarak sizlere türkiyedeki gündemde bulunan ısıtma ve soğutma üzerine haberleri aktararak piyasa doğalgaz değerlerini, doğalgaz kullanımının geliştirilmesini, ileriye dönük projelerinizde ışık tutmaya yardımcı olacağız. Ayrıca firmamız uzun yıllar boyunca seminerlerin de katkısıyla Ankara’nın her noktasında ve Keçiören semtinde alarko markaya ait kombilerin ve modellerin tamiratına, bakımına, servisine, arıza çözümüne, kart tamiri, petek temizliği gibi hizmetleriyle sizlere yardımcı olmaktadır.

TSE ve Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olan firmamız devletin kanunen bizlere vermiş olduğu 1 yıl garanti ile de kombi kullanıcılarına güvenilir tek adres olma yönünde sağlam adımlarla ilerliyoruz. Kombinizde yapılan her işleme ve değiştirilen her parçaya 1 yıl içerisinde nasıl bir sorun olursa olsun hiç bir ücret talep etmeden kombinizdeki sorunları çözüp kombi kullanıcısına sorunsuz bir şekilde kombiyi teslim ediyoruz.

Hızlı, kaliteli, güvenilir, garantili tek adres Ankara Kombi Servisi hizmetinizde…

Ankarada bulunan kombilerinize tamir işleminde bulunmak istiyorsanız site içerisinde bulunan iletişim sayfasından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status