Kombi Arızaları

Kombi Kapağına Vurunca Çalışıyor

Kombi kapağı (ön yüzüne) vurunca çalışıyor ise büyük ihtimalle sorun elektronik kart’tan kaynaklanmaktadır. Elektronik kartların üzerinde irili ufaklı birçok parça bulunmaktadır. Bu parçaların görevlerini yerine getirebilmeleri için sorunsuz bir şekilde çalışması gerekir.

Kombi Kapağına Vurunca Çalışıyor

Elektronik kartların üzerinde roleler, diyotlar, dirençler, kondansatörler ve potansiyel metreler bulunmaktadır. İnce ayarların yapıldığı (sıcaklık ayarları) bu kartlar daki bu elektronik malzemeler yüksek ısı, yüksek voltaj, su ile temas etmesi sonrasında ya görevlerini yerine getiremezler ya da dış etmenler ile devreye girmektedirler.

Bu tarz bir arıza ile karşı karşıya geldiğinizde kombi elektronik kartınızı tamir ettirmeniz  ya da sıfır elektronik kart taktırmanız gerekir.

Eğer sıfır elektronik kart değiştirmesine bütçeniz yetmiyorsa, orjinal tamir görmüş elektronik kart taktırmalısınız.

Firmamız 36 yıldır ısıtma sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler kombi onarımı, kombi bakımı, kombi yedek parça satışı ve elektronik kombi kart tamiridir.

TSE ve MYK Belgeli uzman kadromuz ile kombi elektronik kartınızı tamir ettirmek istiyorsanız. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayınız.

Yapılan her işe 1 yıl garanti veriyoruz. Elektronik kartlarınızda tekrardan problem yaşamak istemiyorsanız. Voltaj düzenleyici kullanmalısınız. Voltaj düzenleyici kullanmaz ve elektronik kartınıza düşük ya da yüksek voltaj girerse bu durum sonrasında yapılacak işlemler garanti işlemine girmez.

Evinizin kalbi olan kombinize iyi bakınız. Bakımlı kombi, sorunsuz kombi.

https://www.uzmankombiservisi.net

https://g.page/kombiyedekparcaankara?share

Sarıkaya Teknik Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Youtube Kanalımıza Abone OL! Ücretsiz İçerikleri Kaçırma
error: