Kombi Servisi Çağırmadan Önce:

İnternet Sitesi ve Sosyal Medya Hesaplarının İncelenmesi;

İlk adım olarak kombinizi emanet edeceğiniz firmanın geçmişini araştırmalısınız. Firma ne zaman açılmış? Bu süre zarfında ne gibi hizmetler sunmuş ve bu hizmet karşılığında sosyal medya ve internet sitesinde kullanıcılar ne gibi yorumlar bırakmışlar.

Google’un Benim İşletmem uygulamasında haritalar kısmında firmaların işletme sayfaları bulunur. Bu işletme sayfalarına yapılan yorumlar değiştirilemez ve kaldırılamaz. Buradaki yorumları inceleyerek firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden müşterilerin memnun olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz.

kombi-kullanıcı-yorumları

Fiyatları Hakkında Bilgi Sahibi Olma;

Bu husus dolandırılmamak için önemli bir nokta olup piyasa da hizmet veren çoğu kombi servisi fiyatlarını internet sitelerinde yayınlamamaktadırlar. Bazı kombi servisleri NTC Sensör değişimlerine bile uçuk fiyatlar alarak kombi kullanıcılarını zor durumda bırakıyorlar. Kombinizi tamir ettirmeden önce birkaç firmadan tamir işlemini öğrendikten sonra firmaya kombinizi emanet edebilirsiniz. Kombi Yedek Parça Değişim Ücretleri öğrenmek için hemen tıklayınız.

Firmanın Ofisi Var Mı?

Kombinizi tamir ettirdiniz ve bir süre sonra kombiniz tekrardan arızaya düştü ya da çalışmıyor. Tamir ettirdiğiniz kişiye tekrardan ulaşabilmek adına ofisi olan kombi servisini tercih ediniz. Gerekirse firmanın ofisini ziyaret ediniz.

Firmamızın Adresi: Karargahtepe Mahallesi Kütükçüalibey Caddesi 23/A Keçiören/ANKARA

Firma Hangi Belgelere Sahip?

Türk Standartları Enstitüsü, Mesleki Yeterlilik Belgesi gibi belgeler mevcut ise o firma ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Kullanılan Parçalar Orjinal Mi?

Kombinizde arıza sonucu parça değişimi yaşanacak ise; parça değişimi olmadan önce parçanın orijinal kutusunu ve amblajını kontrol ediniz. Firmamızın kullanmış olduğu yedek parçalar % 100 orijinaldir. Müşterinin isteğine ve parasal durumuna bağlı olarak 2. el ve sıfır ürün kullanmaktadır.

Yapılan İşe Garanti Veriliyor Mu?

Yapılan her işe ve değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti veriyoruz. Yapılan her işten sonra kullanıcıyı güvenceye alarak fatura ve servis fişi vermekteyiz.

Sarıkaya Teknik Servis – 0312 360 99 19

Firmamız çalışanları yıllık olarak yetkili markaların yapmış oldukları eğitim ve seminerlere katılarak yeni çıkan ürünler, kombiler hakkında bilgi sahibi olarak sizlere güvenilir ve hızlı bir servis imkanı sunmaktadırlar.

ankara-kombi-servisi

Kullanıcıların can ve mal güvenliği açısından kombinin bulunduğu ortamda; ventlansyon, gaz kaçak alarmı, kombi voltaj düzenleyici bulundurmalarını söylemekteyiz.

Kombinin bulunduğu yer çevresinde bulunan elektronik kablo ve ürünlerin yerlerinin düzeltilmesine kadar uyarılarımızı yapmaktayız.

Kombilerine zamanında bakım yaptırmaları için uyarılarda bulunuyoruz. Bakım yaptırılmayan kombi içerisinde kir ve pislik birikerek kombinin içerisinde alev almalara neden olmaktadır. Bu durum can ve mal güvenliğini tehdit etmektedir.

İnternetin gelişmesi ve dijital medya daki sosyal medya ortamlarının artması sonucunda kombi hakkında bilgisi ve belgesi olmayan bir çok dolandırıcı kanunsuz bir şekilde kombiler de işlem yapmaktadır. Bu işlem sonucunda kombi kullanıcısı maddi yönden zarar görmekte ve can güveniliğini tehlikeye atmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için kombi dolandırıcılığından korunma yolları okumanızı tavsiye ederiz.

Kombinizi her kime teslim ediyorsanız yapılan her işleme karşılık bir belge isteyiniz. Kombi parçaları yurt dışından ithal edilen parçalar olduğu için günümüz içerisinde dolar ve euronun tavan yapmış olması ile birlikte kombi parçalarının fiyatlarında da artış olmaktadır. Ayrıca gelen teknik servisin değiştirdiği parçanın ambalajı ve kutusundan yeni çıkmış, sıfır ya da kullanılmış olup olmadığına da dikkat ediniz. Sıfır olan parçayı takan teknisyen çıkan parçayıda almaya çalışıyorsa taktığı parça sıfır değil ikinci el parçadır. Bu noktalara değinmekte fayda var.

ankara kombi servisi

Kombi Servisi Hizmeti Almak İçin: 0312 360 99 19

Ankara Kombi Servisi olarak yeri yurdu belli olmayan, devlete vergisini ödemeyen, bir işe gittiğinde bir daha ulaşılmayan insanlara kombinizi emanet etmemenizi, evinizin kalbi olan kombinize dikkat etmenizi öneriyoruz. Bu tarz insanlar kombinin arızasını çözemeseler bile kombi sahibine bu kombinin artık işe yaramayacağını, yaşlandığını ve bu kadar masraf yapmasına gerek olmadığını söyleyecektir. Şunu iyi düşünün şuan çıkan yeni kombiler ucuz yollu ve şofben boyutlarında cihazlardır. Ayrıca içerisindeki parçaların geneli plastikten yapılmış olup plastik parçanında sıcak ve soğuk suyu uzun süreli temas halinde plastik ürünlerinde çatlamalara neden olmaktadır. Eski kombiniz ne kadar eskide olsa çeşitli bakımlar ile uzun süreli ve ilk günkü gibi verim (sıcak su ve petek sıcaklığı) ile de kullanılabilir. Aklınıza takılan herhangi bir soru ya da sorunda şubemizi arayabilirsiniz.


18 Yorum

 1. Dilek Çetin

  Demirdöküm nitron kombim var. Kombiye yaklaşıyorum arı kovanı gibi cihazın içerisinden sesler geliyor. Korktum yanaşamadım. Şuan servis çağırsamda yarına geleceklerini söylediler. Ne yapmam lazım bir sorun olur mu.

  Cevapla
  • artista

   Merhaba Dilek Hanım korkulacak birşey yok. Cihazın içerisinde arı yoktur sadece üç yollu vana grubunun içinde motor ve milde sıkıntı vardır. 0312 360 99 19 nolu telefonumuzu arayarak adresinizi verin halledelim sorunu. İyi akşamlar.

   Cevapla
 2. Sinan Akça

  Merhaba daha önceden internetten bir servis çağırmıştım. Gelen kişiyle fiyatta anlaşamadık. Ama cihazda bu sefer hiç görüntü yok. Gelen kişiye şuan ulaşamıyorum.

  Cevapla
 3. Bade arslan

  Kombinin anahtarını kapatsam da sürekli kendiliğinden çalışıyor. Arızasi nedir

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Bade Hanım, kombinizin elektronik kartında problem bulunmaktadır. Elektronik kartınızın tamir edilmesi gerekiyor. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi ararsanız size yardımcı oluruz. İyi günler.

   Cevapla
 4. Filiz

  Merhaba emko kombim var. Cihaz devreye girer gibi yapıyor ama ateşlemiyor. Bazen yarım saat sonra devreye giriyor arızası nedir.

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Merhaba Filiz Hanım, elektronik kart üzerindeki soketler de problem var gibi gözüküyor. Sorunun giderilmesi için servis çağırmalısınız.

   Cevapla
 5. gulsah

  Kombim arızalandı fiyat alabilirmiyim birde ne zaman gelirsiniz arasak evde küçük bebegim var güvenebilirmiyiz

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Merhaba Gülşah Hanım, TSE, MYK, Ustalık Belgesi ve Vergi Levhası bulunan bir firmayız. İstediğiniz zaman arayın ve güç içerisinde servis alma imkanınız bulunmaktadır. 0312 360 99 19 arızanızı teknisyen arkadaşımıza iletin, eğer arızanın neyden kaynaklandığı bilinirse size telefonda fiyat verecektir. Eğer kompleks bir arıza ise cihazın başına gelinmeden çözülmeyecektir. Mesaj yolu ile iletişim de sağlayabilirsiniz. İyi günler.

   Cevapla
 6. Soner çam

  Firmayı tavsiye ederim. Servis fişi ve faturayı istemeden veriyorlar. Fiyatları da oldukça uygun.

  Cevapla
 7. Kadir Hakan Gören

  Kombimizi tamir ettirdik firmaya. Gelen arkadaşların takım çantalarındaki düzen ve bilgileri olsun hepsi çok iyiydi. Kombilerini tamir ettirecek kişilere öneririm, ilgili bir firma.

  Cevapla
 8. Metin

  Aldığım hizmetten memnun kaldım. Gün içerisinde istediğim vakitte geldiler, çalışanlar gayet güler yüzlü ve hızlı çalışıyorlar, fiyatları da oldukça uygun

  Cevapla
 9. Ufuk Dövme

  Ankara’da en uygun fiyatları verebilecek tek olan firma, gönül rahatlığıyla çağırıp kombinize onarım yaptırabilirsiniz.

  Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.