Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi, Zorlu kış aylarınızda, özel günlerinizde, esnek saatli çalışma sistemiyle sizlerin çağrılarınız ile o gün içerisinde size en uygun saatte kombinizdeki problemleri çözmek için TSE belgesi ve Mesleki Yeterlilik Belgesi ile yılların vermiş (semirler eğitimleri) olduğu deneyim ile kombi servisi, kombi tamiri, kombi elektronik kart tamiri, kombi yedek parça satışı, kombi bakımı hizmetlerini garantili ve faturalı olarak yapmaktayız.

❆ Ankara Kombi Servisi

✆ 312 360 99 19

ankara kombi servisi iletisim

ankara kombi servisi iletisim

☂ ☃ Ankara Kombi Servisi ☃ ☂

İnternetin gelişmesi ve yaygınlaşması ile bir web site sahibi olan herhangi bir kişi arama motorlarının ve sosyal medyanın reklamları ile kombi işinde uzman olmayan bir kişi web sitesi ve reklam ile mağdur kombi kullanıcılara ulaşabilmektedirler. Vergi ve diğer herşeyi kaçak bir şekilde yapan bu kişiler kombide herhangi bir sorun bile yokken kombide parça değişikliğini yaparak insanları kandırıyorlar. Evinizdeki kombiyi belgelere sahip firmalar ve teknik servislere emanet edin.

Ankara Kombi Tamiri
🚗 Servis Çağırın: 0(312) 360 99 19

Kombinizi her kime teslim ediyorsanız yapılan her işleme karşılık bir belge isteyiniz. Kombi parçaları yurt dışından ithal edilen parçalar olduğu için günümüz içerisinde dolar ve euronun tavan yapmış olması ile birlikte kombi parçalarının fiyatlarında da artış olmaktadır. Ayrıca gelen teknik servisin değiştirdiği parçanın ambalajı ve kutusundan yeni çıkmış, sıfır ya da kullanılmış olup olmadığına da dikkat ediniz. Sıfır olan parçayı takan teknisyen çıkan parçayıda almaya çalışıyorsa taktığı parça sıfır değil ikinci el parçadır. Bu noktalara değinmekte fayda var.

ankara kombi servisi

ankara kombi servisi

Uzman kombi servisi olarak yeri yurdu belli olmayan, devlete vergisini ödemeyen, bir işe gittiğinde bir daha ulaşılmayan insanlara kombinizi emanet etmemenizi, evinizin kalbi olan kombinize dikkat etmenizi söylüyoruz. Bu tarz insanlar kombinin arızasını çözemeseler bile kombi sahibine bu kombinin artık işe yaramayacağını, yaşlandığını ve bu kadar masraf yapmasına gerek olmadığını söyleyecektir. Şunu iyi düşünün şuan çıkan yeni kombiler ucuz yollu ve şofben boyutlarında cihazlardır. Ayrıca içerisindeki parçaların geneli plastikten yapılmış olup. Plastik parçanında sıcak ve soğuk suyu uzun süreli temas halinde plastik ürünlerinde çatlamalara neden olmaktadır. Eski kombiniz ne kadar eskide olsa çeşitli bakımlar ile uzun süreli ve ilk günkü gibi verim (sıcak su ve petek sıcaklığı) ile de kullanılabilir. Aklınıza takılan herhangi bir soru ya da sorunda ankara kombi servisi ni arayabilirsiniz.

10 Yorum: “Kombi Servisi

 1. Demirdöküm nitron kombim var. Kombiye yaklaşıyorum arı kovanı gibi cihazın içerisinden sesler geliyor. Korktum yanaşamadım. Şuan servis çağırsamda yarına geleceklerini söylediler. Ne yapmam lazım bir sorun olur mu.

  • Merhaba Dilek Hanım korkulacak birşey yok. Cihazın içerisinde arı yoktur sadece üç yollu vana grubunun içinde motor ve milde sıkıntı vardır. 0312 360 99 19 nolu telefonumuzu arayarak adresinizi verin halledelim sorunu. İyi akşamlar.

 2. Merhaba daha önceden internetten bir servis çağırmıştım. Gelen kişiyle fiyatta anlaşamadık. Ama cihazda bu sefer hiç görüntü yok. Gelen kişiye şuan ulaşamıyorum.

  • Bade Hanım, kombinizin elektronik kartında problem bulunmaktadır. Elektronik kartınızın tamir edilmesi gerekiyor. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi ararsanız size yardımcı oluruz. İyi günler.

 3. Merhaba emko kombim var. Cihaz devreye girer gibi yapıyor ama ateşlemiyor. Bazen yarım saat sonra devreye giriyor arızası nedir.

  • Merhaba Filiz Hanım, elektronik kart üzerindeki soketler de problem var gibi gözüküyor. Sorunun giderilmesi için servis çağırmalısınız.

 4. Kombim arızalandı fiyat alabilirmiyim birde ne zaman gelirsiniz arasak evde küçük bebegim var güvenebilirmiyiz

  • Merhaba Gülşah Hanım, TSE, MYK, Ustalık Belgesi ve Vergi Levhası bulunan bir firmayız. İstediğiniz zaman arayın ve güç içerisinde servis alma imkanınız bulunmaktadır. 0312 360 99 19 arızanızı teknisyen arkadaşımıza iletin, eğer arızanın neyden kaynaklandığı bilinirse size telefonda fiyat verecektir. Eğer kompleks bir arıza ise cihazın başına gelinmeden çözülmeyecektir. Mesaj yolu ile iletişim de sağlayabilirsiniz. İyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir