Ankara Kombi Tamiri

Ankara Kombi Tamiri servisi olarak 37 yılı aşkın TSE ve Mesleki Yeterlilik belgelerimiz ile her türlü markaya ait kombi ve modellere ankara kombi servis, ankara kombi servisi, ankara kombi servisleri, ankara kombi tamir, ankara kombi tamir servisleri, ankara kombi bakım, ankara kombi bakımı, ankara kombi bakım servisleri, ankara kombi kart tamiri hizmetlerini sunuyoruz.

ankara kombi tamiri

ankara kombi tamiri

Teknik ekibimiz sürekli olarak seminerlere katılarak kombi kullanıcılarına güvenilir, kaliteli, hızlı, garantili olarak hizmet ediyor.

Bazı kombi kullanıcıları internetten arayış yaparak ucuza kombilerindeki sorunları gidermeye çalışıyor. Hal böyle olunca kombilerini emanet ettikleri kişiler genellikle vergi ödemeyen, kaçak çalışan ve bozuk olmayan parçaları değiştiren insanlarla muhattap oluyorlar. Bizi arayan kombi kullanıcılarından genellikle bu tarz şikayetler alıyoruz.

Bu tarz kişilere kombinizi emanet etmeyiniz. Kombilerinizi bu işe emek veren, devlete vergi veren, fiş ve fatura kesebilen teknik ekiplerle çalışınız. Bu tarz kişilerle çalışan kişiler kombilerini bir kere yaptırdıktan sonra o tarz insanlara ulaşmaya çalıştıkları zaman bir daha ya bulamıyorlar ya da iş sahibi bir firma gibi kombi kullanıcılarına yardımcı olmuyorlar.

ankara kombi tamiri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte kış aylarında yoğun olarak çalışan kombilerinizi bakım yaptırmalısınız. Bizim size tavsiye ettiğimiz bakım türü kesinlikle atelye bakımıdır. Atelye bakımına giren kombi A’dan Z’ye her parçası sökülerek en baştan her parçanın temizlenip, bozuk olan parçanın da değiştirilip sıfır gibi toplanmasıdır. Bu tarz bakımları yaptıran kişiler hem gaz ve sudan tasarrufu ederler hemde sıcak su ve petek sıcaklıklarında büyük bir fark gözlemliyorlar.

Kombi su, doğalgaz ve elektrik ile çalıştığı için evinizde yaşayan ailenize büyük bir risk oluşturmaktadır. Neden diye sorarsanız işten anlamayan ve belgesi olmayan kişiler genellikle para koparmak için can sağlığını tehlikeye atmaktadırlar. Parça takmak yerine parçanın işlevselliğini bozma, emniyet parçalarını emniyet dışı bırakarak yangın, elektrik kaçağı gibi sorunlara sebebiyet vermektedirler. Az ucuza iş yaptırmak yerine işin ehli ustalara hak ettiklerini vererek can ve mal sağlığınızı emniyete alınız.

Keçiörende oturup baymak kombiye sahipseniz kombinize bakım yaptırmak veya tamir ettirmek istiyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

16 Responses

 1. Adem.babaca

  Isıcak su düzen siz akıyor 55 ayarlıyorum 65 72 ye çıkıyor sonratta düşüyor 25 ile 30 düşüyor sonra ısıcak su yeğliyor.kaç a olur.

  Cevapla
  • artista

   Merhaba Adem Bey, kombinizin sıcak su termostatı ya da elektronik kart da arıza bulunmaktadır. 0312 360 99 19 no’lu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 2. Mehmet Ali Erdin

  Yetsan Seri No: 91105270, Model: otomatik 1991 BACALI KOMBİ cihazımız su damlatıyor Ayrıca bakım-kontrol yapılmasını istiyorum.

  Cevapla
  • artista

   Merhaba Mehmet Bey, cihazınızın kontrolü için 0312 360 99 19 nolu telefon numaramı arayarak yetkili arkadaşlardan yardım isteyebilirsiniz. Garantili ve güveniliz hizmet için ankara kombi servisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Cevapla
 3. Serhat akyol

  Vaillant msrka kombimden yanık kokusu geliyor tamirini yaptırcam ücrrt ne kadar olur

  Cevapla
  • artista

   Merhaba Serhat Bey, kombinize büyük ihtimalle yüksek ya da düşük voltaj girmiş olabilir. Kombinizin fişini çekmeniz ve 0312 360 99 19 nolu telefon numaramızdan bizi arayarak. Vaillant kombi kart tamiri yaptırmalısınız. Hızlı, kaliteli ve garantili hizmet için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Cevapla
 4. Demirdöküm mağduru

  Demirdöküm aden kombi üç yollu vana tamirini kaça yapıyorsunuz?

  Cevapla
  • artista

   Merhabalar, Demirdöküm Aden markaya ait motorlu üç yollu vana değişimini yapmaktayız. Fiyatlarda farklılıklar oluyor sürekli detaylı bilgi için ankara demirdöküm servisi 0312 360 99 19 nolu telefondan Ergün SARIKAYA size yardımcı olacaktır.

   Cevapla
 5. Barış Akçı

  Merhaba kombimde şöyle bir sorun var. Sürekli olarak bar göstergesi artmaktadır. Soğuk su vanasını kapatıp kullanıyorum. Arıza neden kaynaklanıyor.

  Cevapla
  • artista

   Merhaba Barış Bey, kombinizin doldurma musluğunda problem bulunmaktadır. Onarım ve garantili hizmet için 0312 360 99 19 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 6. esat erdem

  Beretta marka bacalı tıp kombi zaman zaman 01 yani gaz gelmiyor ikazı veriyor.Servis ateşleme kartı değişmesi gerektiğini söylüyor.Yeni kart fiatı ile kart tamir fiatını öğrenebilirmiyim.Teşekkürler.

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   gaz akışını engelleyen bir arıza bulunmaktadır. Servis çağırmalısınız

   Cevapla
   • esat erdem

    Servis çağırdım.Ateşleme kartının değişmesi gerektiğini söylediler.

   • Sarıkaya Teknik

    0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayarak ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. Kart tamiri ücretini 100 TL’ye yapıyoruz. Buna garanti vermiyoruz. Eğer kartın tamiri yapıldıktan sonra servisimiz tarafından takılırsa. Cihaz sorunsuz bir şekilde teslim edilir ve 1 yıl da garanti verilir. Bu işlemin ücreti için müşteri hizmetlerindeki arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

 7. Mesut safi

  Parça değişiminde orjinal ürün mü kullanıyorsunuz. Garanti kapsamını detaylıca öğrenebilir miyim.

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Parça değişiminde orijinal ürün kullanıyoruz. Sıfır ya da ikinci el seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Yapılan her işleme (değiştirilen parça ve yapılan işçilik) 1 yıl garanti veriyoruz.

   Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

DMCA.com Protection Status