Hizmetlerimiz

Kombi Tamiri

Kombinizi Tamir Edecek Kişiyi ya da Firmayı Nasıl Seçmelisiniz?

Kombi Tamiri – 0312 360 99 19

 • İlk olarak ilgili kurumun belgelerini kontrol ediniz.
  • TSE, MYK, İSO, Ustalık Belgeleri gibi.
 • Firmanın dijital medyaki (ortam) kullanıcıların yorumlarını kontrol ediniz.
  • İnternet sitesi, sosyal medya (facebook, instagram, twitter, youtube, vb.) sayfalarındaki kullanıcıların almış oldukları hizmeti kontrol edin. Yapılan yorumlar firmanın yapmış olduğu işi kontrol edebilir ve gönül rahatlığı ile kombinizi emanet edebilirsiniz.
 • Sitesi içerisinde vermiş olduğu hizmetlerin (kombi yedek parça satışı, kombi bakımı, kombi parça değişimi) ücretlerini yayınlıyor mu?
 • Hizmet vermeye gelen teknik ekip elemanlarının kılık kıyafeti, alet çantası, konuşma tarzı, üslubu gibi konulara dikkat ediniz. Siz müşterisiniz en iyi hizmeti almayı hak ediyorsunuz.
 • Firmanın iletişim bilgilerini kontrol ediniz. İletişim sayfasında adres bilgisi var mı? Size yakınsa gerekirse adres bilgisini kontrol etmek için ziyaret edebilirsiniz. UYARI! Bazı firmalar sahte adres ekleyebiliyorlar. Kombi dolandırıcılığına karşı dikkatli olmak için bu uyarıyı atlamamakta fayda var.
 • Sadece hizmet almak için bir firmaya bağlı kalmayınız. Birçok firmadan fiyat araştırması yapınız. Size en uygun fiyatı sunan firmayı seçebilirsiniz.

ankara kombi tamiri

Ankara Kombi Tamiri Hizmeti İçin Arayın; 0312 360 99 19

Ankara Kombi Tamiri servisi olarak 37 yılı aşkın TSE ve Mesleki Yeterlilik belgelerimiz ile her türlü markaya ait kombi ve modellere onarım, bakım, kombi kart tamiri, kombi yedek parça satışı  hizmetlerini sunuyoruz.

Teknik ekibimiz sürekli olarak seminerlere katılarak kombi kullanıcılarına güvenilir, kaliteli, hızlı, garantili olarak hizmet ediyor.

Kombi servisi çağırmadan önce aşağıdaki maddeleri kontrol ediniz. Boş yere servis ücreti ödemeyin;

 • Gaz saati ve kombinin gaz bağlantı vanalarının kapalı olmadığından emin olun.
 • Kombinin içerisinde 1,5 bar olacak şekilde su olup olmadığını kontrol edin.
 • Kombiye gelen elektriğin düzenli gelip gelmediğinden emin olun.
 • Kombi bazen arızaya düşebiliyor, resetleme yapınız, kombi çalışmıyorsa eğer ekranda arıza kodu veriyorsa ilgili arızanın ne anlama geldiğini öğrenin. Sitemiz içerisinde kombi arıza kodları sayfası mevcuttur.

Ankara Kombi Onarım ve Bakım Servisi Gün İçerisinde Servis İmkanı

Kombilerinizi bu işe emek veren, devlete vergi veren, fiş ve fatura kesebilen teknik ekiplerle çalışınız.

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte kış aylarında yoğun olarak çalışan kombilerinizi bakım yaptırmalısınız. Bizim size tavsiye ettiğimiz bakım türü kesinlikle atölye bakımıdır. Atölye bakımına giren kombi A’dan Z’ye her parçası sökülerek her parçanın temizlenip, bozuk olan parçanın da değiştirilip sıfır gibi toplanmasıdır. Bu tarz bakımları yaptıran kişiler hem gaz hem de sudan tasarruf ederler hemde sıcak su ve petek sıcaklıklarında büyük bir fark gözlemliyorlar.

Kombi su, doğalgaz ve elektrik ile çalıştığı için evinizde yaşayan ailenize büyük bir risk oluşturmaktadır. Neden diye sorarsanız işten anlamayan ve belgesi olmayan kişiler genellikle para koparmak için kombi kullanıcılarının can sağlığını tehlikeye atmaktadırlar. Parça takmak yerine parçanın işlevselliğini bozma, emniyet parçalarını devre dışı bırakarak yangın, elektrik kaçağı gibi sorunlara sebebiyet vermektedirler. Az ucuza iş yaptırmak yerine işin ehli ustalara hak ettiklerini vererek can ve mal sağlığınızı emniyete alınız.

https://g.page/kombiyedekparcaankara?share

18 Yorum

 1. Isıcak su düzen siz akıyor 55 ayarlıyorum 65 72 ye çıkıyor sonratta düşüyor 25 ile 30 düşüyor sonra ısıcak su yeğliyor.kaç a olur.

  1. Merhaba Adem Bey, kombinizin sıcak su termostatı ya da elektronik kart da arıza bulunmaktadır. 0312 360 99 19 no’lu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 2. Yetsan Seri No: 91105270, Model: otomatik 1991 BACALI KOMBİ cihazımız su damlatıyor Ayrıca bakım-kontrol yapılmasını istiyorum.

  1. Merhaba Mehmet Bey, cihazınızın kontrolü için 0312 360 99 19 nolu telefon numaramı arayarak yetkili arkadaşlardan yardım isteyebilirsiniz. Garantili ve güveniliz hizmet için ankara kombi servisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 3. Vaillant msrka kombimden yanık kokusu geliyor tamirini yaptırcam ücrrt ne kadar olur

  1. Merhaba Serhat Bey, kombinize büyük ihtimalle yüksek ya da düşük voltaj girmiş olabilir. Kombinizin fişini çekmeniz ve 0312 360 99 19 nolu telefon numaramızdan bizi arayarak. Vaillant kombi kart tamiri yaptırmalısınız. Hızlı, kaliteli ve garantili hizmet için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 4. Demirdöküm aden kombi üç yollu vana tamirini kaça yapıyorsunuz?

  1. Merhabalar, Demirdöküm Aden markaya ait motorlu üç yollu vana değişimini yapmaktayız. Fiyatlarda farklılıklar oluyor sürekli detaylı bilgi için ankara demirdöküm servisi 0312 360 99 19 nolu telefondan Ergün SARIKAYA size yardımcı olacaktır.

 5. Merhaba kombimde şöyle bir sorun var. Sürekli olarak bar göstergesi artmaktadır. Soğuk su vanasını kapatıp kullanıyorum. Arıza neden kaynaklanıyor.

  1. Merhaba Barış Bey, kombinizin doldurma musluğunda problem bulunmaktadır. Onarım ve garantili hizmet için 0312 360 99 19 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 6. Beretta marka bacalı tıp kombi zaman zaman 01 yani gaz gelmiyor ikazı veriyor.Servis ateşleme kartı değişmesi gerektiğini söylüyor.Yeni kart fiatı ile kart tamir fiatını öğrenebilirmiyim.Teşekkürler.

  1. gaz akışını engelleyen bir arıza bulunmaktadır. Servis çağırmalısınız

   1. Servis çağırdım.Ateşleme kartının değişmesi gerektiğini söylediler.

    1. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayarak ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. Kart tamiri ücretini 100 TL’ye yapıyoruz. Buna garanti vermiyoruz. Eğer kartın tamiri yapıldıktan sonra servisimiz tarafından takılırsa. Cihaz sorunsuz bir şekilde teslim edilir ve 1 yıl da garanti verilir. Bu işlemin ücreti için müşteri hizmetlerindeki arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

 7. Parça değişiminde orjinal ürün mü kullanıyorsunuz. Garanti kapsamını detaylıca öğrenebilir miyim.

  1. Parça değişiminde orijinal ürün kullanıyoruz. Sıfır ya da ikinci el seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Yapılan her işleme (değiştirilen parça ve yapılan işçilik) 1 yıl garanti veriyoruz.

 8. Merhaba Usta ben Buderus U042 Marka kombi kullanıyorum.Bugün yani 22.04.2020 günü ateşleme yapmadı.70 / 80 derece arasında mavi ışık yanıyordu.akşam üzeri internetten bir usta bulup gösterdim. Kart arızalı dedi.Fan motoruna elekrik gelmiyor dedi. Yüksek bir ücret söylediğinden değiştirmek istemedim.Hazır kart satıyormusunuz fiyatı nekadar.veya tamir fiyatı ne kadar Siz takarsanın fiyat ne olur.Ben Sincan Batı adliyesi yakınında oturuyorum.Cevap verirseniz memnun olurum.Hayırlı işler.
  Tlf : 505 3** 17 77

  1. Merhaba 0312 360 99 19 numarayı ararsanız detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Youtube Kanalımıza Abone OL! Ücretsiz İçerikleri Kaçırma
error: