Kombi Yedek Parça Satışı

Ankara Kombi Yedek Parça Satışı

Firmamız 25 yıldır kombi servisi, kombi satışı, kombi kart tamiri, kombi yedek parça satışı, kombi bakımı hizmetlerinde kaliteli, hızlı, güvenilir olarak TSE ve Mesleki Yeterlilik Belgemiz ile garantili olarak hizmet anlayışını devam ettirmektedir.

Ankara Kombi Yedek Parça Satışı

ankara-kombi-yedek-oarça-komi-bakımı

ankara-kombi-yedek-oarça-komi-bakımı

Firmamız her markaya ve modele ait kombilerin parçalarını elinde bulundurmaktadır. Keseye göre orjinal ve 2.el parçalar tedarik edip kullanıcıya ulaştırmaktadır.

Kombinin içerisinde irili ufaklu 100’ün üzerinde parça bulunmaktadır. Bu parçalardan bazıları;

 • Fan Motoru
 • Hava Prosestatı
 • Dış Hava Sensörü
 • Sıcak Su Sensörü
 • Petek Sıcaklığını Sağlayan Sensör
 • Elektronik Kart
 • Sirkülasyon Pompası
 • 3 Yollu Vana
 • Doldurma Musluğu
 • 3-Bar Emniyet Ventili
 • Boyler
 • Genleşme Tankı
 • Kazan

Bu parçalardan sadece birkaçıdır. Kombi yedek parçası satın alırken kombi parçasının orjinal poşetinde olup olmadığını kontrol ediniz. Satın almadan önce plastik ya da metal parçaların üzerinde üretim hatası olup olmadığını kontrol ediniz. Aldığınız ürünün 1 yıl garantili olduğunu unutmayınız. Satan firmanın ürün satış politikasını inceleyip öğrendikten sonra ona göre hareket ediniz. Fatura ya da fiş almayı ihmal etmeyiniz. Satın almış olduğunuz kombinin yedek parçasını takmak ya da taktırmak için işin ehli ve uzman kişilere kombinizi emanet ediniz.

Bazı kombi parçalarının bozulma nedenleri uzun süre kombi kullanımı ve bu kullanımın sonunda kombiyi bakımsız bırakmaktır. Kombinin içerisindeki bazı metal parçaların ömürleri 10 yılı aşar. Ama bakımsız kalan bu parçaların ömürlerinde azalma olur. Kombinin içerisindeki parçaların uzum ömülü ve sorunsuz bir kombi kullanmak istiyorsanız kombinize bakım yaptırmalısınız. Kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız kombi bakımı nasıl yapılır yazımızı inceledikten sonra ankara kombi bakım servisini çağırabilirsiniz 0312 360 99 19

Firmamız kombi kart tamirini ve satışını 100 TL’ye yapmaktadır ve yapılan bu işleme 1  yıl garanti vermektedir. Diğer kombi ve modellerinin parça fiyatları ve değişim ücretleri hakkında detaylı bilgi için 0536 872 73 28 numaradan Ergün SARIKAYA ile iletişime geçebilirsiniz. Piyadaki çantacı, ofisi olmayan, vergi ödemeyen dolandırıcı kişilere karşı dikkatli olunuz.

Türkiye’nin tüm illerine kombi yedek parça satış hizmetimiz bulunmaktadır.

Etiketler: Kırıkkale kombi yedek parça, kombi yedek parça keçiören, eca kombi yedek parça ankara, ulus kombi yedek parça, rüzgarlı kombi yedek parça

26 Yorum: “Kombi Yedek Parça Satışı

 1. Elektronik kart satın aldım. Fabrikasyon hatalı çıktı. İlgili arkadaşları aradım. Tekrardan sıfır kart verdiler hiç ikiletmeden. Müşteriye karşı ilgileri çok iyi.

 2. Kombimin genleşme tankında sorun vardı. Tank siparişi verdim. 2 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde geldi.

 3. Baymak enerji digit 24 fi kombim var çocuk ac kapa düğmesini kırmış kırdığını karttan çıkarttım kombiyi bir gac parçası yontarak çalıştırdım ama bana ac kapa düğmesi gerekli nasıl tenim ederim

  • Sitemizin iletişim sayfasında adres bilgileri yazmaktadır. Eğer Ankara dışında oturuyorsanız 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayınız. Adres bilgilerini verirseniz kargo yoluyla göndeririz.

  • Protherm kombinin modelinini yazarsanız yardımcı olabiliriz. Elimizde çoğu eşanjör bulunmaktadır. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayın ihtiyacınızı giderelim.

  • Merhaba Adem Bey, ilgili arkadaşlara cihaz bilgilerini verdim depoyu kontrol edecekler en kısa sürede size buradan bilgi vereceğim. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi ararsanız size daha hızlı bilgi verebiliriz.

  • Adem Bey, arkadaşlar kontrol ettiler. İstediğiniz parçanın sıfırı ve ikinci el’i bulunmaktadır. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayın size yardımcı olalım.

 4. Eca proteus elektronik kartı yenisinin fiyatı ve kart tamir ücreti hakkında bilgi verir misiniz.

  • Bu model kombinin elektronik kartının tamiri mümkün değildir. Sıfır ürün bulunmaktadır. Sıfır ürünün fiyatı 480 TL’dir. İletişim için 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayınız.

   • Arçelik DGK Y 20 HP LCD
    Marka kombim ateşleme yapmıyor. Ücretiniz ne kadar kart değişimi ne kadar. Arıza göstergede EO5 yazıyor bilgi verirseniz sevinirim parçalar orjinalmidir sıfır ürünmü kullanıyosunuz teşekkürler

    • Kullanılan ürünler müşterinin o günkü ekonomik duruma bağlı olarak hareket edilmektedir. Müşteri isterse sıfır ürün, istemezse ikinci el ürün kullanılır. Her iki şekilde de 1 yıl garanti verilmektedir. E05 hatası elektronik kart, dış hava sensörü ve fan motorundan kaynaklanır. Kombiye bakmadan hangisinde olduğu kesin olarak söylenemez. Kart değişimi 200 TL’dir. Bize 0312 360 99 19 numaralı servisimizden ulaşabilirsiniz.

  • Merhaba Onur Bey, Ferroli kombilerin eşanjörleri elimizde var ama fiyatları çok pahalı takmak yerine kullanıcıya kombilerini değiştirmelerini öneriyoruz. İyi günler.

 5. Merhabalar kolay gelsin, ferroli divatop f24 marka kombim var. Petekler ısınıyor fakat sıcak su alamıyorum tamirci çağırdım 3 yollu vana değişecek fiyat 600 tl ( ürün 500
  tl işçilik 100 tl) dediler sizde fiyatı ne kadar teşekkürler.

  • Merhaba Kürşat Bey, teşekkür ederiz. Kombinizin üç yollu vana motorunun değşişimini 400 TL’ye yapıyoruz. Yapılan işleme de 1 yıl garanti veriyoruz. Eğer tamir işlemini bize yaptırmak istiyorsanız 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayın yardımcı olalım. İyi günler.

 6. Demirdöküm aden hermetik kombi genleşme tankı ve sıcak su sensörü var mı siz de? Varsa fiyatları ne kadar acaba??

  • Merhaba Nihat Bey, 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayın size yardımcı olsunlar.

  • Merhaba Nevzat Bey, istediğiniz ürünün ücreti 30 TL’dir. Parçayı temin için iletişim sayfasındaki adres ve telefon bilgileri ile tedarik edebilirsiniz. İyi günler.

 7. Kombinin petek duğmesini kapatırken sıcaklik ayari 40’c deyken ,50,60,70 dereceye cikiyor ve kombi calismaya devamediyor .fişi cektikten 2,3saat sonra normale dönüyor bu sebebi ne olabilr

  • Merhaba Kenan Bey,

   Kombinin elektronik kartında problem var gibi gözüküyor, arızanın tam olarak nereden kaynaklandığını anlayabilmek için cihazı incelemek gerekiyor. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayın yardımcı olalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir