Kombi 3 Yollu Vana
Kombi 3 Yollu Vana: Her Marka ve Model Kombinin Yedek Parçasını Satıyoruz. Anlaşmalı kargo ile Türkiye'nin her iline istediğiniz kombinin parçasını gönderiyoruz. Whatsapp'tan İletişime Geçebilirsiniz: 0 (536) 872 73 28

Kombi Yedek Parça Satışı

Kombi Yedek Parça satış hizmetinden faydalanmak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz kombinin parçasını katalog yardımı ile bulabilirsiniz. Katalog içerisindeki parçanın ürün kodunu ya da ürünün fotoğrafını WhatsApp‘tan bize atarak ürünün fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Satışı gerçekleştirdiğiniz ürünleri aynı gün içesinde kargoya teslim ediyoruz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz makarlar; bitron, essa, fime, swep, sohon, eca, huadi, zilmet.

Kombi Yedek Parça Kataloğu

Kategoriye Göre Kombi Yedek Parçalar

Türkiye'nin Her İline Anlaşmalı Kargo İle Parça Gönderiyoruz

Satın almış olduğunuz ürünler gün içerisinde kargoya verilmektedir. Ürünler kargoya verilmeden önce özenle paketlenir. Ürünlere dışarıdan kesinlikle sıvı teması gerçekleşmez. Dışarıdan gelebilecek olan sert darbelere karşı strafor köpükler ile korunaklı bir şekilde kutulanmaktadır.

Ankara Kombi Yedek Parça Satışı

Bizden satın almış olduğunuz ürünlerin kombiye takımı için lütfen belgeli bir teknik ekipten yardım isteyiniz. Kendiniz yapmaya çalışırsanız su kaçaklarına, yangına ve patlamalara neden olabilirsiniz.

Kombide herhangi bir işlem yapılacaksa da elektrik, doğal gaz ve su bağlantılarını kapatınız.

Kombi de 220 V enerji ile çalışan bazı parçalara su teması halinde kombide ağır hasarlara neden olabilirsiniz.

Firmamızın kombi yedek parça satış yeri mağazası Ankara’nın Keçiören ilçesindedir. Almak istediğiniz parçanın fotoğrafı ya da ürünü getirerek bizden yenisi temin edebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

Kombi arıza kodları bölümünden kombiniz de gözüken arıza kodunuz ile hangi parçada arıza olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kombi arızaları ve çözümleri bağlantısına tıklayarak bazı kombi arızalarını ve çözümleri hakkına detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kombinizdeki sorunları bize sorun cevaplayalım bağlantısına tıklayarak kombinizde yaşadığınız sorunları bize detaylıca yazınız. Eğer basit bir arızanız varsa size yorum yaparak kombinizdeki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz.

Kombiniz evinizin kalbidir. Kombinizi belgesiz, ofisi olmayan, kombinizde bir daha sorun yaşadığınız da ulaşabileceğiniz teknik firmalarla çalışın.

4 Yorum

    • Merhaba Zeki Bey, 0507 971 09 00 bu numaraya istediğiniz eşanjörün fotoğrafını atın yardımcı olalım.

Cevap Bırakın

Lütfen Yorumunuzu Yazınız!
Lütfen Adınızı Buraya Yazın