Yeni kombi mi almak istiyorsunuz? Hangisini alacağınıza karar veremediniz mi?

Kombiniz arıza mı yaptı? Ekranda arıza kodu mu belirdi?

Kombi çalışmıyor mu? Kombi çalışıyor, suyu ısıtmıyor mu?

Kombi sıcak su da çalışırken, petekler mi ısınıyor?

Kombi ateşleme yaparken patlamalı mı yanıyor?

Kombi sesli mi çalışıyor?

Kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor mu?

Radyatörlerin üstü ısınıp altı soğuk mu oluyor?

Dert etmeyin bize söleyin size yol gösterelim.

Aşağıdaki formdan isim, mail ve sorununuzu anlatan cümlenizi yazdıktan sonra yorum gönder demeniz yeterlidir. Teknisyen arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede doğru bilgiyi aktaracaklardır.

Son zamanlarda artan şikayetler sonrasında kombi kullanıcılarının dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları için sürekli olarak sosyal medya ve sitemiz üzerinden bu konu hakkında paylaşımlar bulunduk. Sizde kombi dolandırıcılığından zarar görmek istemiyorsanız kombinizi TSE, MYK belgeli, ofisi olan, devlete vergi ödeyen, her işten sonra servis fişi ve fatura veren işin ehli olan teknik ekip ile çalışmalısınız.

Kombiniz evinizin kalbidir. Bakımlı kombi, sorunsuz kombidir.

 

18 Yorum

 1. Kamil korkmaz

  Merhaba, baymak marka kombi kullanıyorum. Evimde topşamda 6 ğerek bulunmakta, kombiyi sıcak suda kullanırken problem yok. Ama kalorifer de kullandığım zaman sadece bir petek çalışıyor sorun nedir, maliyeti ne olur.

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Merhaba Kamil Bey, yazım hatalarınız bulunmakta anladığım kadarıyla evinizde toplamda 6 petek bulunmakta. Arızanız sanırım kombinin 3 yollu vanasının sıkışmasından kaynaklanıyor, tabi peteklerinizin dolu ya da tıkalı olmasından da kaynaklanır. Petek temizliğini 200 TL’ye yapıyoruz. 3 yollu vana grubunun değişimi 200 TL – 400 TL arasında değişir. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi ararsanız size yardımcı oluruz.

   Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Merhaba Murat Bey, elektronik kartınız arızalı gibi gözüküyor. Tamir edilmesi gerekir.

   Cevapla
 2. Engin genc

  Kolay gelsin
  Bir yil once airfel dicifel duo kombo taktirdik 50 dereceye cikardigimizda coo uzun sure yaniyor gunde 20 metrekup servis normal diyor sebebi nedir

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Merhaba Engin Bey, cihazın gaz ayarında problem vardır ya da elektronik kart da sıkıntı vardır. 20 metreküp çok fazla bir gaz yakımıdır. Türkiye şartlarınd hiçbir aile onun altından kalkamaz. Yetkili servisi çağırın gaz ayarı, termostat, elektronik ana kartına baksınlar. İyi günler.

   Cevapla
 3. Ali Kanalan

  Baymak marka kombi kullanıyorum. Kombiyi kapataam kendiliğinden sürekli çalışıyor düşük ısıda da çalıştırsam yüksek ısıda çalışıyor

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Merhaba Ali Bey, kombinizin elektronik kartında problem bulunmaktadır. Tamir ya da değişimi gerekmektedir. 0312 360 99 19 numaralı servisimizi arayın yardımcı olalım.

   Cevapla
 4. Nurcan

  Merhaba kombiyi uzun süre kullanmamıştım. Eve geldiğimde kombiyi kullanmaya çalıştığımda her yerinden su akıtmaya başladı. Nedeni ne olabilir.

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Merhaba Nurcan Hanım, kış aylarında uzun süre kombi kullanılmayınca eğer içerisinde su bulunuyorsa donmalar meydana gelir. Bu donma sonucunda plastik parçalarda çatlamalar meydana gelir. Bunun sonucunda kombinin içerisinden su akabilir. Cihazın kontrol edilmesi gerekir.

   Cevapla
 5. Ertuğrul doğmuş

  Merhaba fiyatlarınızı inceledim. Diğer kombi servislerine göre çok düşük ilginç bir durum

  Cevapla
  • Sarıkaya Teknik

   Aslında fiyatlarımız normal fiyatlardır. Bazı servisler gibi ntc sensörleri 300 400 TL’ye değiştirmiyoruz. Maksimum ücreti 100, 120 TL’dir. Fiyatları araştırmanız güzel bir şey en azından dolandırılmamış olursunuz.

   Cevapla
 6. fehmi

  iyi günler benim evim 140 metrekare ısı yalıtım var iki kombi arasında kaldım 1. kombi VAİLLANT ecoTEC pro VUW TR 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi (21070kcal/h) 24,5kw 2.kombi Viessmann Vitodens 100W 26KW Yoğuşmalı ikisi arasında yakıt ve kullanım ömrü olarak hangisini önerirsiniz

  Cevapla
  • Ankara Kombi Servisi

   Vaillant kombinin iç tasarımındaki parçalar plastik değil, viessmanın içerisi neredeyse plastik malzeme ile doludur.

   Plasik malzeme sıcak ve soğuk değişimlerinde bir süre sonra çatlamalar gerçekleşir.

   Vaillant kombinin kullanım ömrü daha fazladır.

   Cevapla
 7. Ömer

  İyi günlerTermodinamik doğalgazlı hermetik şofben E 5 arızası veriyor servisi aradım daha bakmadan ana kart değişecek diyor ne yapmam lazım

  Cevapla
  • Ankara Kombi Servisi

   Selam, termodinamik şofbenler sıkıntılıdır. Servisi çağırın yaptırın diyemem. Onarıma harcayacağınız paraya yeni bir marka şofben almanızı öneririm. Bu arada hiçbir şofben ve kombinin başına geçmeden arızanın tam olarak neyden kaynaklandığı bilinmez.

   Cevapla
 8. SEÇKİN DEMİRTASŞ

  demirdöküm nitron kombi ntcsensör lazım mevcutmudur.

  Cevapla
  • Ankara Kombi Servisi

   Tabi mevcut. 0312 360 99 19 numarayı arayın yardımcı olalım.

   Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DMCA.com Protection Status