Ankara Kombi Servisi

Pursaklar Baymak Servisi

Pursaklar Baymak Servisi, Firmamız 25 yıllık tecrübe ile Ankara ilinde her marka ve modele hizmet vermektedir. Pursaklar ilçesinde baymak kombi ve modelleri diğer markalara göre daha fazla bulunmaktadır. Baymak kombilerin iç yapısı ve malzemeleri Türkiye gaz, elektrik ve su gibi çeşitli fiziksel maddeye uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım uygunluğu ile baymak kombiler ortama ayak uydurarak kombi kullanıcılarına çok fazla sorun çıkartmamaktadırlar.

Pursaklar Baymak Servisi – 0312 360 99 19

Elektronik, su ve doğalgaz ile çalışan bu kapalı kutu insan yapımı bir ürün olduğu için illa ki bazı sorunlar çıkartacaktır. Bu sorunlar genellikle kombi kullanıcısınında bilgi ve tecrübesi ile de giderilebilir. Gelin birlikte bu sorunlara göz atalım;

  1. Elektriksel Problemler: Kombi fişinin ters takılı durumda olması. Bu nasıl arıza verecek diyebilirsiniz. Çok elektronikte detaya girmeden bazı tip kombilerde bu şekilde kullanım elektronik kartın çalışmasını engellemektedir. Bazı dolandırıcıların en çok sevdiği arıza durumudur. Bozuk olmayan ana kartınızı değiştirecektir. DİKKKATLİ OLMAKTA FAYDA VAR!! – Kombinin fişi ters çeviriniz. Sorun düzelmediyse başka bir sorun vardır. Güvendiğiniz, belgeli, ofisi olan ve vergi ödeyen işin ehli olan bir usta çağırmalısınız.
  2. Cihazda su olmaması. Kombi içerisinde genleşmenin sağlanabilmesi için belirli miktarda (1,5 bar) su bulunması gerekmektedir. Genleşme tankı ile genleşen su kombinin çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bazen müşteriler su doldurmayı unutup kombinin bozulduğunu düşünmektedir. Üzerinde çıkan arıza kodunu internette araştırarak arızanın sebebini bulun. Gerekirse TELEFONDA DESTEK HATTIMIZDAN: 0312 360 99 19 bizi arayabilir ve sorununuzun çözülmesine yardımcı olabiliriz. Eğer kombinin başında halledemeyeceğiniz bir arıza bulunmaktaysa telefonda bu arıza ücreti ile birlikte söylenir. Kabul ederseniz ekiplerimiz arızayı onararak sizlere servis fişi ile birlikte kanunen 1 yıl garanti veririz.
  3. Gaz vanalarının kapalı olması ya da gazın bitmesi de halledilebilecek arızalardan birisidir. Gaz saatini kontrol ediniz. Üzerinde kontrol, arıza gibi kelimeler geçmiyorsa ve gaz da yüklüyse kombi gaz vanasını kontrol ediniz. Eğer oda açıksa kombinin parçalarında sorun olabilir. Servisin gelmesi gerekmektedir.

Bu tip arıza durumlarında fevri davranmadan araştırarak sorunu çözmeye çalışın. Sizin yapabileceğiniz birşey yoksa eğer servis çağırın. Kombi elektrik ve gaz ile çalışan bir cihazdır. Bilgisiz ve işin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler ile can ve mal kaybına neden olabilir. Dikkatli olun.

Pursaklar Baymak Kombi Servisi

Firmamızın MYK Belgesi bulunmaktadır. Garantili hizmet sunuyoruz. Baymak kombi ve modellerine özel olarak bakıyoruz.

Pursaklar Baymak

“KOMBİNİZDE PARÇA DEĞİŞİMİ YAPILDIYSA  SERVİS ÜCRETİ ALMIYORUZ – SADECE İŞÇİLİK VE MALZEME ÜCRETİ GEÇERLİDİR.”

Pursaklar Baymak Servisi

Firma İsmi: Sarıkaya Teknik Servisi

Yetkili: Ergün SARIKAYA

Adres: Karargahtepe Mahallesi Kütükçü Alibey Caddesi 23/A Keçiören/ANKARA (Meteoroloji Kapısı Karşısı)

Telefon: 0(312) 360 9919

GSM: 0536 872 7328

İnternet Adresi: www.uzmankombiservisi.net

https://g.page/kombiyedekparcaankara?share

TSE ve MYK Belgeli Uzman Kombi Servisi

Firmamız sürekli olarak sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden kombi kullanıcılarının dolandırılmamaları için paylaşımlarda bulunmaktadır. Bu çantacıları (dolandırıcılar) araştırarak kombinizde sorunlar oluşturmalarını engelleyebilirsiniz. Kombiniz evinizin kalbidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Youtube Kanalımıza Abone OL! Ücretsiz İçerikleri Kaçırma
error: